Kurumsal Siteye Git

ÇalarkenDinlet

ÇalarkenDinlet nedir?
Active
ÇalarkenDinlet, sizi arayanlara sevdiğiniz şarkı, dizi müzikleri, komik mesajlar ya da takımınızın marşını dinletebileceğiniz bir Turkcell servisidir. Sizi arayanlar telefonunuzu açana kadar sizin tarzınızı yansıtmak için seçtiğiniz melodileri dinler.
ÇalarkenDinlet’i nasıl kullanırım?
Active
Dilediğiniz ücretsiz ÇalarkenDinlet’lerden birini seçmek için;

  • Çalarken dinlet uygulamasını kullanabilirsiniz.
Kimler kullanabilir?
Active

Bireysel Turkcell Rahat tarifede bulunan müşteriler hariç tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir.
 
 

Abonelik ücretini ödemediğim zaman ne olur?
Active
ÇalarkenDinlet servisi 110 gün boyunca dondurulur ve seni arayanlar “DIIT” tonunu duyarlar. 110 gün sonra da aboneliğin iptal edilir.
ÇalarkenDinlet servisine üyeyim, beni arayanlar herhangi bir ücret öder mi?
Active
ÇalarkenDinlet’i dinleyenler hiçbir ücret ödemezler.
Nasıl iptal edebilirim?
Active
Servisi iptal etmek için IPTAL DINLET yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

Unutmayın, aboneliğinizi iptal etiğinizde tüm ÇalarkenDinlet ayarlarınız silinir. Ancak aynı gün tekrar abone olduğunuz takdirde ayarlarınızın hepsini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Servisi iptal ettiğinizde bir sonraki ücretlendirme periyodundan itibaren servis ücreti alınmayacaktır.
Hat devri ve aboneliğin askıya alındığı durumlarda servis aboneliğinin durumu ne olur?
Active
Hat devrinde ÇalarkenDinlet aboneliği iptal edilir ve daha önce alınmış olan ÇalarkenDinletler silinir.

Ön ödemeli hat sahibinin aboneliği askıya alındığı zaman ÇalarkenDinlet aboneliği de askıya alınır. Hat aktiflenince, hattında CalarkenDinlet servisi için yeterli bakiye var ise servis kullanılabilir.

Faturalı hat sahibinin aboneliği askıya alındığı zaman ÇalarkenDinlet aboneliği de askıya alınır. Hat aktiflenince, CalarkenDinlet servisi de aktiflenir.Çalarken Dinlet 100 Dakika Kampanyası nedir?
Active

Çalarken Dinlet servisine ilk abone olduğunuzda bir günlük heryöne 100 dakika paketi aktiflenir. 24 saatin sonunda hediye iptal edilir. Kullanılmayan dakikalar sonraki döneme devredilmez. 100 dakika hediye sadece ilk aboneliklerde verilir, yenilemelerde verilmez. 

Kapat
Yardım ister misiniz?