Kurumsal Siteye Git

Dijital Güvenlik Servisi

Dijital Güvenlik Servisi

Mobil internette daha güvende olun. Üstelik her ay, günlük 1GB internet hediye!

5,99 TL / AY

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

GUVENLIK yazıp 2200’a mesaj göndererek servise üye olabilirsiniz. Zararlı içerikli sitelerde uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/  adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. Ayrıca Dijital Operatör uygulaması üzerinden, Turkcell Mağazalarından ya da Turkcell Çağrı merkezinden servise abone olabilirsiniz.

Servis Detayları

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık gibi zararlı içeriğe sahip internet sitelere girmeye çalıştığınızda sizi ara bir sayfa çıkrarar uyarır. Ayrıca, e-postanıza ve e-posta adresiniz ile giriş yaptığınız sosyal medya hesaplarınıza, uygulama ve web sitelerine ve şifrelerinize saldırı olduğunda e-posta ve SMS ile size otomatik uyarı sağlar. Böylece şifrenizi değiştirmek için fırsatınız olabilir.

Zararlı içerikli sayfalar için uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden  yararlanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. E-posta adresinizi tanımladığınızda geçmişe ait şifre ele geçirilme durum bilgisi verilir ve yeni bir ele geçirilme durumu tespit edildiğinde dijital güvenlik servisi sizi bilgilendirecektir.

Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın. Servisi ayda 5,99 TL ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Dijital Güvenlik servisi aboneliği başladıktan sonra günlük geçerli 1GB hattınıza tanımlanır ve her ay yenileme döneminde günlük geçerli 1GB hediyeniz yenilenecektir.

Ücretlendirme
  • Faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Dijital Güvenlik Servisi vergiler dahil ayda 5,9​9 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı b​ilgi için tıklayınız
  • 2200’a GUVENLIK yazarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz ve bu SMS için kısa mesaj ücreti ödemezsiniz. 
  • Üstelik siz iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz otomatik yenilenir ve sizi korumaya devam ederiz.

Nasıl İptal Ederim?

Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 2200’a IPTAL GUVENLIK yazarak mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell hattınız üzerinden mobil internette dolaşırken servis sizi tüm cihazlarda korur.

E-posta ve sosyal medya hesabınızdaki şifre sızıntılarını öğrenmek ve yeni şifre ele geçirme girişimlerinde uyarı almak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-posta adresinizi tanımlamanız gerekir.

Dijital güvenlik servisi bilgilendirme formu için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?