Kurumsal Siteye Git

Fatura Üst Sınır

Fatura Üst Sınır

Beklenmedik fatura şoku yaşamayın!

Ücretsiz

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
Fatura Kontrol Servisi'ni Dijital Operatör Uygulaması'na giriş yaparak açık konuma getirebilir, uyarı için limitinizi anında belirleyebilirsiniz. Hemen Fatura Kontrol ayarlarınızı yapmak için tıklayın! Fatura kontrol servisine kayıt olduğunuzda, fatura dönemi içinde güncel tutarınız seçmiş olduğunuz tutara ulaştığında, kısa mesaj ile yalnızca bir kez  bilgilendirilirsiniz. Fatura Kontrol’e kayıt olurken, abonesi olduğunuz paketlerinizin sabit ücretleri toplamından daha küçük bir Fatura Kontrol tutarı seçerseniz, otomatik olarak bir üst Fatura Kontrol tutarı önerilir. 

 
Servis Detayları
  • Güncel tutarınız, daha önceden seçmiş olduğunuz Fatura Kontrol tutarına ulaştığında fatura dönemi boyunca SMS ile bir defa bilgilendirilirsiniz.  
  • Fatura tutarınız belirtilen limitin üzerine çıktığında bir üst limite otomatik güncelleme işlemi yapılmaz.
  • Dilerseniz seçtiğiniz Fatura Kontrol tutarında da aynı fatura döneminde 1 kere değişiklik yapabilirsiniz.
  • Ayrıca Fatura Kontrol tutarınıza ulaşmaya ne kadar kaldığını, KONTROL yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi
Güncel tutara dahil olan kullanım ve ücretlerin tamamı Fatura Kontrol servisine de dahildir. Sadece geç yansıyan kullanımlar, iadeler ve fatura tutarından sonra hesaplanacak indirimler dahil değildir. Bireysel, kurumsal ve data hatları da dahil tüm faturalı hat aboneleri Fatura Kontrol’den faydalanabilir. KONTROL yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek, Fatura Kontrol kapsamında seçmiş olduğunuz tutara kaç TL kaldığını öğrenebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?