Kurumsal Siteye Git

Fatura Üst Sınır

Fatura Kontrol'e nasıl abone olurum ve Fatura Kontrol aboneliğim hemen başlar mı?
Active
BTK yönetmeliği gerei yeni gelen müşterileirmize fatura üst sınır değerine dahil olan ücretlerin toplamı 100 TL den az olan aboneler otmatik olarak Fatura Kontrol  Servisine ,  fatura üst sınır limiti 100 TL olarak  dahil edilir.
Ayrıca mevcut faturalı müşterilerimiz de kendilerine en uygun kontrol limitini KONTROL ilgili limiti yazıp 2222'ye göndererek Fatura Kontrol'e ücretsiz abone olabilirler.
Fatura Kontrol aboneliğiniz hemen başlar ve bulunduğunuz fatura dönemi içinde seçtiğiniz fatura tutarına ulaştığınızda  sadece 1 kez kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.
Fatura Kontrol servisini nasıl iptal edebilirim?
Active
IPTAL KONTROL yazıp 2222'ye göndermeniz yeterlidir.
Seçmiş olduğum Fatura Kontrol tutarına ne kadar kaldığını nasıl sorgulayabilirim?
Active
KONTROL yazıp 2222'ye göndererek, Fatura kontrol tutarınıza ulaşmanız için kaç TL kaldığını öğrenebilirsiniz.
Fatura baremine kalan sorgulaması ücretsiz midir?
Active
Evet ücretsizdir. Müşteri aynı gün içerisinde 10 defa ücretsiz sorgulama yapar, bu hakkını doldurduğunda ise müşteriye limit kalan sorgulama hakkını doldurduğuna dair bilgi mesajı döner.
Fatura Kontrol için hangi tutarlar seçilebilir?
Active

Fatura Kontrol servisinde  75 TL,100 TL, 200 TL ve 250, 350 TL, 500 TL, 750 TL, 1000 TL, 1500 TL, 2000 TL ve 5000 TL'lik tutarlardan birisini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz tutar aylık ücretler toplamınızdan küçükse size uygun en düşük tutar size kısa mesajla önerilecektir.

Güncel tutarıma ve Fatura Kontrol tutarıma hangi ücretler dahildir, hangileri dahil değildir?
Active
Fatura Kontrol servisi ile güncel tutarınız anlık olarak kontrol edilir ve güncel tutarınız sizin seçtiğiniz FaturaKontrol tutarına ulaştığında size hemen SMS ile bilgi verilir.
Güncel tutarınıza ise paket ücretleri, vergiler, o zamana kadar yenilenen aboneliklerinizi ücretleri dahildir. Kullanımlarınız ise güncel tutarınıza şu şekilde yansır:
  • Yurt içi konuşma ve mesajlaşma bilgileriniz anında yansır.
  • İnternet kullanımlarınız, en fazla 1 saat gecikmeli olarak yansıyabilir.
  • Yurt dışındaki kullanımlarınız ise dolaşım yaptığınız operatörün CAMEL anlaşmasına dahil olması durumunda hemen sistemlerimize yansır. Dolaşım yaptığınız operatörün CAMEL anlaşması olmaması durumunda ise o operatöre bağlı olacak eşkilde ortalama 1 gün içinde güncel tutarınıza yansır.
Fatura Kontrol kapsamındaki tutarımı nasıl değiştirebilirim?
Active
Geçmek istediğiniz yeni Fatura Kontrol tutarının başına KONTROL (BAREM) yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. (Örn: KONTROL100 )
Fatura Kontrol tutarımız ay içerisinde kaç defa değiştirebilirim?
Active
Fatura döneminde 1 kere Fatura Kontrol tutarınızda değişiklik yapabilirsiniz.
Seçmiş olduğum fatura tutarına ulaştığım durumda, iletişimim kesilir mi?
Active
Hayır, Fatura Kontrol Servisi ile seçmiş olduğunuz tutara ulaştığınızda sadece kısa mesaj ile bir defa  bilgilendirilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?