Kurumsal Siteye Git

Faturam Hasatta

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

Çağrı Merkezi veya Turkcell Mağazalarından servis aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Kimler Yararlanabilir:

  • Bireysel hat sahibi, en az 6 aydır Faturalı Çiftçi Tarifesi'nde olan (tarifenin tüm alt seçenekleri dâhil) faturalı aboneler katılabilir.
  • Hatları üzerinde herhangi bir cihaz taahhüdü olan aboneler, taahhütlü bulundukları süre içinde servise katılamaz. Abonelerin son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturasının bulunmaması gereklidir. TCKN ile abone adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile görüşmelere kapalı olmaması; kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için fatura edilmiş ancak ödenmemiş cayma bedeli bulunmaması gereklidir. Aboneye ait herhangi bir hat üzerinde, aboneliğin kötü niyetle/ kazanç elde etmek amaçlı yapıldığının ya da tahsilat riski yaratabilecek oranda kullanım yapıldığının tespit edilmesi halinde, servis katılımına izin verilmez.
Servisin içeriği ve özellikleri nedir?
  • Katılım şartlarını sağlayan abonelerin, Faturam Hasatta başvurusunda bulunduklarında, güncel fatura tutarları kontrol edilir. Güncel fatura tutarı 100 TL altında olan aboneler başvuruyu takiben ilk fatura döneminde; 100 TL üzerinde olan aboneler ise bir sonraki fatura döneminde servisten faydalanmaya başlarlar. Faturaların ödeme tarihlerinin ertelenebilmesi için aylık fatura tutarının 100TL’nin altında olması gerekir.
  • Aylık fatura tutarı 100 TL’yi geçmediği sürece, Faturam Hasatta abonelerinden, toplam 5 fatura dönemi boyunca fatura ödemesi alınmaz.
  • Faturam Hasatta katılımından sonra çıkan ilk fatura 5 ay, ikinci fatura 4 ay, üçüncü fatura 3 ay, dördüncü fatura 2 ay, beşinci fatura ise 1 ay olacak şekilde, faturaların son ödeme tarihleri ertelenir. Dolayısıyla, servis katılımından sonra çıkacak 6 faturanın ödemesinin toplu olarak 6. faturanın son ödeme gününde yapılması sağlanır.
  • Aylık fatura tutarı 100 TL’yi geçen faturaların son ödeme tarihinde herhangi bir erteleme yapılmaz, faturada belirtilen son ödeme tarihine kadar o aya ait faturanın ödenmesi beklenir.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?