Kurumsal Siteye Git

fizy

fizy

fizy Premium ile milyonlarca şarkı reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle her an her yerde seninle! Turkcell müşterilerine özel fizy'i de geçerli 5GB da her ay hediye! Üstelik ilk ay Ücretsiz!

Herkes için müzik!

Müzik herkes içindir. Hangi operatörden olursan ol, müzik tutkunuysan daima yanındayım.

Seni alıp götürecek şarkıyı keşfet!

Müzik zevkini tanıyabildiğimi söylemiş miydim? Sana özel ‘Haftalık Keşif Listesi’ ve ‘Ruh Haline Göre Dinle’ seçeneklerimle, tam da dinlemek isteyeceğin şarkıları sana sunarım.

Hem de interneti içinde!

Üstelik Turkcell’liysen, fizy uygulamamdan müzik dinlerken fizy'e ozel internet paketini kullanırsın. Ayrıca dinlemek istediğin listeleri önceden indirip, internetin yokken bile kesintisiz dinleyebilirsin.

"Ne dinleyeceğim?" derdine son!

“Ayrılık Şarkıları”, “Tatildeyim, Kopuyorum”, “Akşam Yemeği”, “Çalışmaya Çalışıyorum” gibi binlerce hazır listem var. İstediğini seçip dinleyebilirsin.

Aşırı zengin müzik arşivi parmağının ucunda

Hazır listelerin yanında zamanla dinleme alışkanlıklarına göre oluşturulmuş algoritmik çalma listeleriyle yeni şarkılar keşfedebilirsin. Bitti mi? Tabii ki; hayır! Sana özel, hiçbir yerde bulamayacağın konserler, video klipler de bende!

Şarkıların ses kalitesi artık çok daha yüksek

Ne dinlediğin kadar, nasıl dinlediğini de önemsiyorsun, biliyorum. “Ben o bass’ları, davulları duy’ucam abi” diyorsun. Haklısın. Artık, müzik arşivimdeki şarkıların ses kalitesi aşırı yüksek. Ama aşırı yani... Tam da istediğin gibi.

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

Hizmetlerimi, Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğin fizy mobil uygulamam üzerinden veya fizy.com alan adlı web sitem üzerinden kullanabilirsin.

Web sitesi üzerinden hizmetlerimi kullanmak için;
 • İnternet tarayıcının adres bölümüne fizy.com yaz ve enter’a bas.
 • Açılan hızlı giriş ekranından ilk kez giriş yapıyorsan kayıt olarak, ardından GSM ile giriş ya da e-mail ile giriş seçeneklerinden birini seçerek giriş yapabilirsin. 
 • Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimden faydalanabilmek için fizy.com üzerinden üyelik seçeneklerimden kendine uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapman gereklidir. 
Mobil ve tablet uygulamaları üzerinden fizy’i kullanmak için;
 • Cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisin.
 • Uygulamamı açtıktan sonra, Hızlı Giriş sayfasından kayıt oluşturularak GSM no veya e-posta ile giriş yapılır.
 • Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimden faydalanabilmek için fizy.com üzerinden üyelik seçeneklerimden kendine uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapman gereklidir. 
Servis Detayları

 

Benim aracılığımla müzik dinleyebilmek veya indirebilmek için ücretli müzik üyeliklerinden birini seçmelisin.

fizy Üyelikleri

fizy Premium Üyeliği: Bu paketimde sana, müzik arşivimin kapılarını ardına kadar açıyorum. Milyonlarca şarkı, yüzlerce hazır liste, videolar, sadece bende bulabileceğin özel içerikler seni bekliyor. Şarkı ve videoları yüksek ses kalitesinde bulacağını da hemen belirteyim. İstersen çevrimdışı moduna geçerek, internetin yokken de müziğini dinleyebilirsin. Turkcell hat sahibi aboneler, FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. 

Yıllık fizy Premium Üyeliği: 12 ay kalma sözüne fizy Premium Üyeliği avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Kurumsal hat sahibi Turkcell aboneleri Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, bireysel aboneler YILLIK FIZYPREMIUM yazarak 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. Mevcutta fizy kontratlı üyeliğin varsa, fizy Premium üyesi olmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmen gerekir.

Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: Bu pakette fizy Premium üyeliğinin yanında Instagram'da geçerli 5GB internet hediyesi verilir. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları FIZY INSTAGRAM yazıp, 2200'a SMS göndererek üye olabilirler. Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 22,99 TL'dir. Bu üyelik şu anda yeni abone alımına kapalıdır.

fizy Başlangıç Üyeliği: Yerli ve yabancı milyonlarca müziği reklamsız dinleyebilir, video klipleri izleyebilirsin. Ancak bu üyelikte tüm şarkı ve içeriklere sınırsız erişimin olmaz. Şarkıların tamamını dinleyebilmek için Premium üyelik alman gerekir. Turkcell kullanıcılarına seçili Turkcell tarife ve paketleriyle birlikte verilen fizy üyeliği fizy başlangıç üyeliğidir.

fizy Giriş Üyeliği: Herhangi bir üyeliğin yoksa fizy'e giriş yaptığında ücretsiz fizy Giriş Üyeliği'ne sahip olursun. Uygulama içerisindeki tüm içeriklere erişmek için fizy Premium Üyeliği'ne geçmen gerekir.

fizy Premium İlk Ay Ücretsiz Kampanyası:

İlk ay ücretsiz  fizy premium üyeliği 7 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya subscribe.fizy.com sayfamızdan kredi kartı ile satın alımlarda geçerlidir. Aynı zamanda Android cihazlarda uygulama içinden Satın Alabileceğim Üyelikler alanından satın alma yapılabilir. Daha önce subscribe.fizy.com üzerinden kredi kartı ile fizy Premium üyeliği almayan herkes kampanyadan faydalanabilir.
Kampanya Turkcell müşterileri için mobil ödeme yöntemiyle faturaya yansıtılarak alınan tüm Premium üyeliklerin satın alımlarında geçerlidir. Daha önce ilgili kampanyadan yararlanmamış herkes kampanyadan 1 defaya mahsus olarak faydalanabilir.

fizy Basic+ Üyeliği: FIZY BASIC yazıp, 2200'a SMS göndererek üye olabilirsin.

 

 **Fizy hizmetinde geçerli olacak şekilde hediye edilen 5GB faydası sadece abonenin kendi hattında geçerlidir, ortak erişim yöntemi ile  başka cihaz ve abone ile paylaşılmamaktadır.

**Fizy 5GB faydası aylık bir defaya mahsus olmak üzere her ayın başında hattınıza tanımlanır.

20 Eylül 2018 sonrasında Turkcell faturalı ve faturasız ses, data ve sms faydası içeren paketlerle fizy üyelikleri ve fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.

Ücretlendirme
fizy Üyelikleri

 
Kredi Kartı Ödeme Seçeneği (fizy.com üzerinden) için Üyelik Ücretleri:
​​​​​
Üyelikler​Ücret​
fizy Premium Üyeliği​13,99TL / Ay​
​Kampanyalı fizy Premium Üyeliği*İlk ay ücretsiz ; sonraki aylar 13,99TL​
1 Yıllık fizy Premium Üyeliği​**​139,99TL


*Daha önce mobil ödeme yöntemi ile kampanyalı fizy Premium üyeliğinden yararlanmış olan müşteriler de bir kereye mahsus bu kampanyadan tekrar yararlanabilir.
** 1 Yıllık fizy Premium Üyeliği peşin olarak satın alınır. İptal durumunda, ücret iadesi yapılmaz.
Kredi kartı ödeme yöntemi ile tüm operatör aboneleri fizy Premium üyeliği satın alabilir.
***13,99/Ay kampanyası sınırlı süre için geçerlidir.

 
fizy.com üzerinden ile Satın alma;
 
fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak hem kredi kartı ile hem de faturama yansıt yöntemi ile üyelik satın alınabilir.
 
  «Hesabım» sayfasına girmek için;
•         fizy.com adresine gir,
•         Üye Ol butonuna tıkla,
•         Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.
  Ya da;
•         Abonelikler sekmesini tıkla,
•         Satın Al butonuna tıkla,
•         Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.

 
Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

 
Üyelikler​​Ücret​​
fizy Premium Üyeliği*13,99 TL / Ay​​
Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği**​22,99 TL/Ay (12 ay kalma sözünüze)
​Yıllık fizy Premium Üyeliği
​​17,99 TL/Ay (12 ay kalma sözünüze)
fizy Başlangıç Üyeliği9,99 TL/Ay​
​fizy Kurumsal Black Üyeliği***
İlk 3 ay 4,99 TL/Ay, Sonrası 12,99 TL/Ay​
​fizy Basic+
7,99 TL/Ay​


* fizy Premium Üyeliği ilk ay ücretsiz sonunda 13.99 TL/ay olarak devam eder.​ Daha önce ücretsiz kampanyasından yararlanan müşteriler tekrar premium üyelik almak istediklerinde 13,99TL/ay ödeyerek tekliften yararlanabilirler. 

* *Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliğinde Instagram'da geçerli 5GB internet hediyesi verilir. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. fizy Premium + Instagram 5GB Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 22,99 TL'dir. (Bu üyelik şu anda yeni abone alımına kapalıdır.)

***fizy Black Üyeliği sadece kurumsal aboneler için geçerlidir.


 

​​Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:​​​​​

Üyelikler​​Apple Store*​Google Play Store
fizy Premium Üyeliği ​​13,99 TL/Ay**​13,99 TL/Ay**

 
* İsteyen kullanıcılar, Apple Store ve googleplay üzerinden de fizy premium üyeliğini 13,99 TL/Ay olarak alabilirler. ​

 
Kullanım Ücret Detayları:
 • Fiyatlara KDV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız​.
 • fizy internet hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Erken İptal Ücreti : Yıllık fizy Premium veya Instagram 5GB + fizy Premium üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan ayrılmak istedikleri takdirde kullanılan ay kadar erken iptal bedeli faturalarına yansıyacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.​​
Nasıl İptal Ederim?
fizy Üyelikleri:
“Mobil Ödeme” seçeneği ile ücretli fizy üyeliği satın aldıysan, üyelik türüne göre aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200’a SMS olarak göndererek iptal işleminizi yapabilirsin. Ya da fizy.com adresinden hesabım bölümüne giriş yaparak, aktif üyeliklerini görebilir ve “üyeliğimi yönet” butonuna tıklayarak açılan sayfadan üyeliğini iptal edebilirsin.

 
Üyelikleriniz ilgili abonelik döneminin sonunda iptal talebinize istinaden otomatik iptal olur.
 • fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZYPREMIUM
 • Yıllık fizy Premium Üyeliği: IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM veya IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK
 • Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZY INSTAGRAM
 • fizy Premium Ek Üyeliği: IPTAL FIZY EK
 • Yıllık fizy Müzik Üyeliği: IPTAL YILLIKMUZIK
 • fizy Basic+: IPTAL FIZY BASIC
Ücretli üyeliğini Apple veya Google Play Store’lar üzerinden gerçekleştirdiysen, iptal işlemini store’lar üzerinden yapmalısın. Bu üyeliklerin iptalleri, Turkcell üzerinden yapılamamaktadır.
Ücretli üyeliğini kredi kartı ile satın aldıysan fizy.com adresinden hesabım bölümüne giriş yaparak, aktif üyeliklerini görebilir ve “üyeliğimi yönet” butonuna tıklayarak açılan sayfadan üyeliğini iptal edebilirsin.
Daha Fazla Bilgi
Neden fizy (ben)?

 
Kendimden bahsediyorum diye söylemiyorum ama tüm bunları bende bulabilirsin.
 • Eşsiz müzik deneyimi
 • Milyonlarca şarkı, video klipler, hazır listeler ve çok daha fazlası…
 • Üstelik, Turkcell’liysen interneti içinde
 • Çevrimdışına aldığın şarkıları internetin yokken de dinlersin
 • Cebinde, tabletinde, bilgisayarında.. Kısacası her anında seninleyim!
Çevrim dışı dinleme ve izleme özelliği nasıl kullanılır?
 Şarkı ve videoları çevrim dışına alabilmek için mobil cihazın internete bağlı iken aşağıdaki adımları izlemelisin;
 • Çevrim dışı özelliğini “Listelerim” bölümündeki şarkı ve video listelerin için kullanabilirsin.
 • Menü bölümünden “Listelerim” sekmesine tıkla.
 • Çevrim dışına almak istediğin şarkı veya video listesini seç.
 • Sayfadaki “Çevrim Dışı Dinle / İzle” butonunu aktif hale getir ve bekle. Çevrim dışına alınan şarkılar ve video klipler için ilgili şarkı üzerinde turuncu bir ikon belirir.
 • Çevrim dışına aldığın listeleri artık internet bağlantın olmadan da dinleyebilir veya izleyebilirsin. 
Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?