Kurumsal Siteye Git

GNÇ 4 İşlem Bol GB Oyunu

GNÇ 4 İşlem Bol GB Oyunu

4 işlemde kendine güveniyorsan rakibini yen, GB'ları kap!

5 TL / ADET

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra 4 İşlem Bol GB görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin. 

Servis Detayları

GNÇ 4 İşlem Bol GB, GNÇ uygulaması üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü 4 işlem yarışması oyunudur. Oyuna girdiğinde bir oyuncu ile eşleşirsin ve eş zamanlı olarak 4 işlem sorularını cevaplamaya başlarsınız. Rakibinle belirtilen süre içinde farklı zorluk seviyelerindeki sorulara verdiğin cevaplara göre puan kazanır ya da kaybedersin. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. Unutma 4 İşlem Bol GB'da herkes kazanıyor. Ücretli oyuna katılırsan, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Eğer yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

Ücretlendirme

​GNÇ 4 İşlem Bol GB oyununa katılım tüm vergiler dahil 5 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 5 TL ödenmesi gerekmektedir. 

Katılım Kriterleri

GNÇ mobil uygulamasını App Store (IOS), Google Play Store(Android) ve Huawei AppGallery (Huawei Android) uygulama marketlerden indirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?