Kurumsal Siteye Git

GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

​Oyun oynarken bağlantım koparsa ne olacak?
Active

Kazandıran Kelimeler’de bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu yarışmayı kazanır. Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

​Kazandıran Kelimeler’e katılma limiti var mıdır?
Active

Yarışmaya katılma limiti bulunmamaktadır.

​GNÇ Kazandıran Kelimeler nedir?
Active

GNÇ’lilerin karşılıklı oynayıp kelime yeteneklerini yarıştırdığı süre, eğlenceli kelime bulma yarışmasıdır. Kazandıran Kelimeler’de ücretli oyuna katılan tüm oyuncular hediye internet kazanır. GNÇ Kazandıran Kelimeler’de birbiriyle eşleşen 2 oyuncuya eşit sürede kelimeler türetmek üzere 2 adet 6 harflik harf seti verilir. Taraflar belirtilen süre içinde bu kelime setlerinden oluşturdukları kelimelerin uzunluğuna göre puanlar kazanır. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. GNÇ Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanıyor. Ücretli oyunda, kaybeden Günlük 1 GB kazanır, kazanan 1 GB’a ek olarak Günlük 1 GB kazanır! 

​GNÇ Kazandıran Kelimeler’i nasıl oynayabilirim?
Active

GNÇ mobil uygulaması üzerinden Kazandıran Kelimeler oyununa tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsin. Wi-fi şebekesinden girmen durumunda hızlı giriş veya cep telefonuna gelecek şifre ile '''Kullanıcı Girişi''' yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsin. Oyunda ücretli oyuna katılmak için Hızlı Giriş ile giriş yaptığın numarana gelen 4 haneli kodu belirtilen ekrana girmelisin.

​Oyunun kuralları nedir?
Active

GNÇ Kazandıran Kelimeler’de 2 GNÇ’li oyuna bağlandıktan sonra oyun üzerinde eşleşir. Eşleşme tamamlandıktan sonra 2 tarafa da eşit sürede kelime türetmeleri gereken 6’şar harften oluşan 2 harf seti karışık olarak verilir. Belirtilen süre boyunca oyuncular ürettikleri anlamlı kelimelerin uzunluğuna göre puan kazanırlar. Örneğin 3 harfli üretilen anlamlı bir kelime 30 puan, 4 harfli üretilen anlamlı bir kelime 40 puan kazandırır. Yarış sonunda en çok puan toplayan kullanıcıya ek olarak 100 puan daha verilir. Oyuncular kelimeleri tahmin etmek için istediklerinde harflerin yerlerini “karıştır” butonu ile değiştirebilir. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta 4 adet ipucu jokeri verilir. İpucu bulunabilecek kelimelerden rastgele bir kelimenin herhangi bir yerinden bir harf olarak açılır. Oyun içinde kullanılmayan ipucu hakları silinir, sonraki oyunlara devretmez. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Ücretli oyunda her 2 oyuncuda başlangıçta Günlük 1 GB kazanır. Oyunu kazanan ek olarak günlük 1 GB daha kazanır. Ücretli oyuna katılım bedeli vergiler dahil 5 TL’dir. Ücretsiz oyunda sadece kazanan Günlük 1 GB kazanır, kaybeden hediye internet kazanamaz. Kazandıran Kelimeler’de yarışma sırasında bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan düşerse diğer oyuncu yarışmayı kazanır. GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa sadece 26 yaş altındaki Turkcell faturalı ve faturasız müşterileri katılabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyunu oynayamaz. Ücretli oyunda giriş ücreti faturalı müşterilerin ilk faturalarına yansıtılır, faturasız abonelerin bakiyelerinden düşülür. Yeterli bakiyesi olmayan faturasız müşteriler ücretli oyuna katılamaz. 

​​Oyunda hangi ödüller kazanılır?
Active

GNÇ Kazandıran Kelimeler’de dönemsel olarak ücretsiz oynama hakların olabilir, her zaman şansını denemeye devam et :) Ücretsiz oyunda yarışmayı kazanırsan Günlük 1 GB internet kazanırsın, oyunu kaybedersen ücretsiz oyundan bir şey kazanamazsın. Eğer ücretsiz oyun hakkın yoksa sadece 5 TL karşılığında Kazandıran Kelimeler oyununa katılabilirsin. Ücretli oyunda başarılı ödemeden sonra her 2 oyuncu da Günlük 1 GB internet kazanır. Ücretli oyunun kazananı oyun bitiminde ek olarak günlük 1 GB ödülü kazanır.

​Ücretli oyuna nasıl katılabilirim?
Active

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda ücretli oyuna katılabilmek için faturalı ya da faturasız Turkcell müşterisi olmalısın. Turkcell Rahat müşterisiysen oyuna maalesef katılamazsın. Oyuna katılım ücreti tüm vergiler dahil 5 TL’dir. Ücretli oyuna katılmak için oyun içindeki yönlendirmeleri takip etmeli ve Hızlı Giriş yaptığın telefon numarasına gelecek SMS’teki 4 haneli kodu ekranda belirtilen alana girmelisin. 4 haneli kod onayından sonra Turkcell faturalı müşterisiysen 5 TL’lik oyun ücreti faturana yansıtılır, Turkcell faturasız müşterisiysen hesap bakiyenden düşülür. Eğer yeterli bakiyen yoksa ücretli oyuna katılamazsın.

​Oyunda nasıl puan kazanırım?
Active

GNÇ Kazandıran Kelimeler’de bulduğun kelimelerin uzunluklarına göre puan kazanırsın. Yarışmada bulduğun her anlamlı kelimede harf başına 10 puan kazanırsın. Örneğin 3 harfli üretilen anlamlı bir kelime 30 puan, 4 harfli üretilen anlamlı bir kelime 40 puan kazandırır. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta her iki tarafa da 4 ipucu hakkı verilir. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Oyuncular puan tablosunda Kazandıran Kelimeler sonucunda kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir. Haftanın en başarılı oyuncularını Puan Tablosu’nda görüntüleyebilirsin.

​Kazandığım internet paketlerinin özellikleri nedir? ​
Active

Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Haftalık abonelik nedir?
Active

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda haftalık 9 TL karşılığında abone olabilir, oyunu 1 hafta boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak oynayabilirsin. İlk kez abone olduğunda ve haftalık aboneliğin her yenilendiğinde anında hattına haftalık 1 GB hediye yüklenir. İptal etmediğin sürece, Turkcell faturasız aboneysen yeterli bakiyen olduğu sürece haftalık aboneliğin her hafta bitiminde yenilenecek. Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. Abonelik kurgusuna sadece Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız hat müşterileri katılabilir, Rahat Hat müşterileri abonelikten faydalanamaz.

Kapat
Yardım ister misiniz?