Kurumsal Siteye Git

GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

Kazandıran Kelimeler'de kelimeleri sen bul, rakibini yen, GB'ları kap!

4 TL / AY

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra Kazandıran Kelimeler görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin.

Servis Detayları

GNÇ Kazandıran Kelimeler, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü kelime oyunudur.Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip size verilen harflerden kelimeler bulmaya başlarsınız.Belirtilen sürede bulduğun kelimelerin uzunluğuna göre puan toplarsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur.Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanır.Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 2 GB hediye!

Ücretlendirme

​GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa katılım tüm vergiler dahil 4 TL’dir. Ücret karşılığı 1 Saatlik 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 4 TL ödenmesi gerekmektedir. 

Katılım Kriterleri

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununu GNÇ mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirip uygulamaya giriş yapan 26 yaş altındaki Turkcell faturalı ve faturasız müşterileri katılabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyunu oynayamaz.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?