Kurumsal Siteye Git

Her Yerde Oyna Oyun Servisi

Her Yerde Oyna Oyun Servisi

Her Yerde Oyna Servisi'yle en populer HTML5 tabanlı oyunlar cebinizde!

4,98 TL / HAFTA

DAHA FAZLA

Servis Detayları

Her Yerde Oyna Servisi ile sunulan oyunları haftalık ve aylık abonelik gerçekleştirerek oynayabilirsiniz. Her Yerde Oyna Servisi'nin HTML5 tabanlı oyun portalında birbirinden güzel oyunlar sizi bekliyor.

Daha Fazla Bilgi

  • Kullanıcı, wap push ile cep telefonuna gelen mesajla Her Yerde Oyna HTML5 oyun portalındaki bütün oyunları haftalık 4,98 TL karşılığında oynayabileceği bilgisini alır. Kullanıcı www.heryerdeoyna.com wap adresine girip oyun satın alacağı esnada abone olur.
  • Wi-Fi veya mobil data üzerinden Her Yerde Oyna’daki paketlerden birini satın almak isteyen kullanıcıdan onay aşamasında sisteme GSM numarasını girmesi talep edilir. GSM numarasını giren kullanıcıya kısa mesaj ile bir kod gönderilir ve kısa kodunu uygulamanın içindeki alana girmesi talep edilir.
  • Her Yerde Oyna uygulamasında servis hakkında detaylı bilgi yer alır. Kullanıcı markette herhangi bir oyun satın almak isteyene kadar dolaşabilir. Paket seçip onay veren müşterinin cep telefonuna “HerYerdeOyna aboneliginiz baslamistir. Paket: 4,98 TL/hafta). M.H. 4440100” mesajı gönderilir ve bir hafta boyunca bütün içeriklerden yararlanır. Hattında yeterli TL bulunmayan kullanıcı abone yapılmaz.
  • Kullanıcılara aboneliklerinin bitmesine 3 gün kala bilgilendirme mesajı gönderilir. İptal mesajı yollamayan kullanıcılara 1 ayın/haftanın sonunda yenilenme. İptal mesajı yazan müşterilere “HerYerdeOyna paketiniz sona ermistir. Bir sonraki ay/hafta ucret tahsil edilmeyecektir. M.H: 4440100” mesajı gönderilir.
  • “Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz”
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?