Kurumsal Siteye Git

Konferans Arama

Konferans Arama

KonferansCell ile birbirinin aynı konuşmalara zaman harcamayın, herkesle bir seferde konuşun!

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
KonferansCell servisini kullanmak oldukça kolay. Cep telefonunuzun menüsünden “Konferans” seçeneğine girmeniz gerekiyor. Eğer telefonunuzda bu seçenek yoksa Turkcell üzerinden de kullanabilirsiniz.
Örneğin aynı anda 2 kişi ile konuşmak istiyorsanız;
Adım 1: Birinci kişinin numarasını arayın ve beklemeye alın.
Adım 2: İkinci kişinin numarasını arayıp 3’e ardından YES’e basın.
Adım 3: Çağrılarınız Birleşti / Konferansa Katıldı uyarısını gördüğünüzde KonferansCell devrede demektir.
Aynı anda 3, 4, 5 ya da 6 kişiyle konuşabilmek için de aynı işlemleri tekrarlamanız yeterli. Aradığınız son numarayı beklemeye alıp bir diğerini arayarak bu işlemi tekrarlayabilir ve bir kerede konuştuğunuz kişi sayısını 6’ya çıkarabilirsiniz.
Servis Detayları
Eğer Konferans Arama servisinden haberiniz yoksa, uzun ve birbirinin aynı konuşmalara zaman harcıyorsunuz demektir. Turkcell’in sizler için sağladığı bu servis sayesinde bir kerede 6 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz.
Ücretlendirme
​KonferansCell’de kullandığınız tarife üzerinden, aradığınız her numara için ayrı ayrı ücret ödersiniz ama aradığınız numaralar ek bir ücret ödemezler.
Daha Fazla Bilgi
KonferansCell ile 6 kişiden daha fazlasıyla ortak görüşme yapmanız mümkün değildir. Yaptığınız toplu görüşmeleriniz sayesinde zamandan kazanırken, işlerinizi çok daha kolaylıkla halledersiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?