Kurumsal Siteye Git

Turkcell Kopilot WiFi

Turkcell Kopilot WiFi

Artık Kopilot cihazı, araç içinde WiFi özelliği de sağlıyor. Size de, hem sürüşün, hem internetin keyfini çıkarmak kalıyor!

Aracınızla ilgili bilgiler cebinizde!

Siz veya sevdikleriniz araç kullanırken, dikkatlerini dağıtmadan Turkcell Kopilot sayesinde araçla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aracınızın sağlığını Kopilot takip etsin!

Turkcell Kopilot aracınızdaki belirli sorunlarla ilgili sizi haberdar eder. Motor arızaları, akü sorunu gibi önemli konularda bilgi alabilirsiniz.

Siz aracınızın başında değilken içiniz rahat olsun!

Aracınızı park edip gittiğinizde; aracınızın konumu değişirse, aracınızda sarsıntı olursa veya motor çalışırsa sesli arama ile bilgilendirme alırsınız. Aracınızın konumunu harita üzerinde takip edebilirsiniz.

Aracınızla ilgili masraflarınızda kampanyalardan faydalanın!

Turkcell Kopilot size aracınızla ilgili kasko sigortası, periyodik bakım, lastik, özel şoför hizmeti gibi harcamalarınız için kampanyalar sunar.

Turkcell Kopilot, güvenli ve verimli sürüşü teşvik eder!

Turkcell Kopilot size sürüş sırasındaki ani hızlanma, ani fren, sert dönüş, hız aşımı durumlarını yer ve zaman detayında gösterir, sürüş skorunu göstererek güvenli ve verimli sürüşü teşvik eder. Tüm seyahatleriniz için detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Her aracınız için bir Kopilot'unuz var!

Turkcell Kopilot ile tüm araçlarınızı takip edebilirsiniz. Her aracınız için Turkcell Kopilot tarifesi ve cihazı satın alıp, mobil uygulamayı kullanarak birden fazla araç eşleştirebilir, tüm araçlarınızla ilgili bilgileri tek uygulamadan görebilirsiniz.

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
Turkcell Kopilot WiFi, OBD2 standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Aracının servis bağlantı girişi (OBD port) ve yazılımı uyumlu olan tüm bireysel müşteriler servise abone olabilir. Servise üye olmak için;
 • Kopilot ürün sayfasında yer alan "Aracım Uyumlu mu?" menüsünden aracını kontrol et;
 • Turkcell Mağazalarından Turkcell Kopilot WiFi tarifesini ve cihazını satın al;
 • Mobil uygulamayı indir;
 • Turkcell Kopilot WiFi cihazını aracına tak;
 • Mobil Uygulamadaki yönlendirmelere göre cihazını eşleştir;
 • Yolculuğa başla!
Kullanım kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.
Servis Detayları
Turkcell Kopilot WiFi tarifesi size ayrıcalıklar sunuyor.
Aracınıza taktığınız akıllı cihaz ve Turkcell Kopilot WiFi tarifesi sayesinde aracınızı telefonunuza bağlayarak araç ve sürüş ile ilgili bilgilere, güvenlik uyarılarına, özel fırsatlara mobil uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Turkcell Kopilot WiFi, Turkcell müşterisi olan veya olmayan tüm bireysel müşterilere sunulmaktadır.
 • Turkcell Kopilot WiFi'dan faydalanmak için Turkcell Mağazaları'ndan Turkcell Kopilot WiFi cihazının satın alınması ve cihaz içerisindeki Turkcell bireysel data hattı üzerinden Turkcell Kopilot WiFi tarifesine abone olunması gerekmektedir.
 • Turkcell Kopilot WiFi servisi, OBD2 standartına uygun geliştirilmiştir. Turkcell Kopilot WiFi servisiyle uyumlu araç marka ve model listesi Sıkça Sorulan Sorular bölümünde belirtilmiştir.
 • Turkcell Kopilot WiFi, araçların OBD portuna (servis bağlantı girişine) takılan akıllı cihaz üzerinden alınan veriler kullanılarak çalıştığından, cihazın takılacağı aracın OBD portunun sorunsuz ve OBD2 standartına uygun olması önemlidir.
 • Turkcell Kopilot uygulamasını kullanabilmek için uygulama mağazalarından Turkcell Kopilot mobil uygulamasını indirmek ve Turkcell Kopilot WiFi cihazı ile eşleştirmek gereklidir. Eşleştirme adımları Turkcell Kopilot uygulamasında belirtilmiştir. Turkcell Kopilot mobil uygulamasıyla cihazın eşleştirmesi sırasında aracın çalışıtırılması ve cihaz içerisindeki Turkcell simkart üzerinden veri akışı olabilmesi için eşleştirme işleminin 4.5G (LTE) sinyali alınan bir alanda gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Aracınızda halihazırda veya ek bir ekipman olarak bulunan uzaktan çalıştırma, tekerlekli sandalye asansörü gibi donanımlar sebebiyle Kopilot WiFi cihazınız aracınıza uyumlu olmayabilir.
 • Kopilot WiFi cihazı OBDII standartlarına uyumlu olmakla beraber aracınızın marka, model ve yılına özgü spesifik iletişim protokolleri kullanılan özel durumlar ve yerleşim kaynaklı sorunlardan dolayı tüm fonksiyonları beklenilen performans seviyesinde çalışmayabilir.
 • Turkcell Kopilot WiFi tarifesine abone olunan hat faturasının ödenmemesi ve hattın kapanması durumunda, Turkcell Kopilot WiFi servisinden faydalanılamaz.
 • Turkcell Kopilot mobil uygulamasındaki son kullanıcı sözleşmesine aykırı davranılması durumunda Turkcell, abonelği sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Turkcell Kopilot uygulaması, uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. Turkcell Kopilot mobil uygulaması internet bağlantısı gerektiren ve kullanımı sırasında data akışı gerçekleşen bir uygulama olduğundan, uygulamayı kullanırken internet tüketimi gerçekleşir. Uygulamayı kullanırken gerçekleşen internet tüketimi, internet servisi hizmeti aldığınız GSM operatörünüzün veya internet servis sağlayıcınızın tarifesi üzerinden ücretlenir veya internet paketinizden düşülür.
 • Cihazın peşin satın alınması durumunda taahhütsüz tarife seçilerek kullanılabilir. Taahhütlü tarifenin açılabilmesi için cihazın da kontratlı alınmış olması gerekir.
Turkcell Kopilot Uygulaması üzerinden;
 • Araç konumu harita üzerinden görülebilir.
 • Araçla ilgili belirli arızalar (motor arızaları, akü sorunu vs.) bildirim olarak iletilir
 • Yapılan seyahatler harita üzerinde, mesafe, ortalama hız, süre, zaman, yakıt tüketimi detayında görülebilir, geçmişe dönük günlük/haftalık/aylık/yıllık detayda raporlara ulaşılabilir.
 • Aracın kaza yapması durumunda önceden belirlenen kişilere otomatik bilgilendirme yapılır.
 • Güvenli mod özelliğiyle araç başında olunmadığı durumlarda, aracın konumu değiştiğinde, araçta sarsıntı oluştuğunda veya motor çalıştığında bildirim ve arama ile kullanıcı bilgilendirilir.
 • Aracın başkasına bırakıldığı durumlarda, belirlenen mesafe ve hız limitlerinin dışına çıkılması durumunda bildirim ve arama ile kullanıcı bilgilendirilir.
 • Anlaşmalı kurumlarda araçla ilgili kasko sigortası, periyodik bakım, lastik satın alma, özel şoför gibi hizmetlerde kampanyalardan faydalanılabilir.
 • Sürüşle ilgili sert fren, ani hızlanma, sert dönüş, hız aşımı gibi durumlar tespit edilerek, harita üzerinde görüntülenir, her seyahat için sürüş skoru hesaplanarak sürüş deneyimini iyileştirmek teşvik edilir.
 • Birden fazla servis aboneliği gerçekleştirilerek birden fazla araç için servis özelliklerinden faydalanılabilir, tüm araçlar tek bir mobil uygulamadan takip edilebilir.
Ücretlendirme

Turkcell Kopilot uygulamasından faydalanmak için Turkcell Mağazaları'ndan Turkcell Kopilot WiFi cihazının satın alınması ve cihaz içerisinde takılı olan Turkcell bireysel data hattı üzerinden Turkcell Kopilot WiFi tarifesine abone olunması gereklidir.
 
Turkcell Kopilot WiFi Cihazı;
Turkcell Kopilot WiFi cihazı tavsiye edilen peşin fiyatı 999 TL'dir.

​Vade Seçeneği​​Turkcell Kopilot WiFi Tarifesine Ek
Aylık Taksit Tutarı 
​6 ay192,08 TL​
​12 ay​​105,60 TL
​24 ay63,81 TL
​​36 ay50,45 TL

Cihaz fiyatıyla ilgili Turkcell Mağazaları'ndan detaylı bilgi alabilirsiniz.​ Turkcell Finansman Şirketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Turkcell Kopilot WiFi Tarifesi; 
Turkcell Kopilot WiFi tarifesi 8GB internet paketi içermektedir.  

​SeçenekAylık Taksit Tutarı
(vergiler dahil)​
​Taahhütsüz69,25 TL
12 ay Taahhütlü​ Kampanya59,05 TL

 • Turkcell Kopilot WiFi tarifesi taahhütsüz olarak vergiler dahil aylık 69,25 TL'dir. 
 • Turkcell Kopilot WiFi kampanyasından faydalanarak 12 ay taahhütlü olarak vergiler dahil aylık 59,05 TL'ye abone olabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell Kopilot WiFi tarifesi kapsamında 8GB internet paketi sunulmaktadır. Cihaz içerisinde kullanılacak olan Turkcell data hattına tanımlanan bu internet paketi Turkcell Kopilot WiFi cihazının veri aktarımındaki internet bağlantısı için de kullanılabilecektir.
 • Turkcell taahhütsüz tarife koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Turkcell Kopilot WiFi Kampanyasının 12 aylık taahhüt süresi dolmadan iptali durumunda, ilgili cayma bedeli hesaplanarak Turkcell faturasına yansıtılır.
 • 12. aylık taahhüt süresi sonunda, Turkcell Kopilot WiFi kampanyası sona erer ve taahhütsüz tarife üzerinden servis aboneliği devam eder.
 • Tarife kontratını yenilemek için Turkcell Kopilot WiFi Devam Kampanyasına katılım sağlanabilir. Turkcell Kopilot WiFi Devam Kampanyası ile Turkcell Kopilot WiFi tarifesi/servisinden 12 ay taahhütlü olarak tüm vergiler dahil aylık 59,05 TL'ye faydalanılabilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 
 • Turkcell Kopilot WiFi Devam Kampanyasından; Turkcell Kopilot WiFi Kampanyasında olup taahhüdünün son 3 ayında olan veya Turkcell Kopilot WiFi Kampanyası sona ermiş/iptal olmuş ve tarifesi Turkcell Kopilot WiFi olan veya Kopilot WiFi cihazını peşin olarak satın alıp, cihazı sinyal almış ve hattı Turkcell Kopilot WiFi tarifesinde olan aboneler faydalanabilir. 
 • Turkcell Kopilot WiFi Devam Kampanyası, 12 ay sonunda sona erer ve taahhüdün bittiği tarihte geçerli olan ve turkcell.com.tr 'de duyurulan taahhütsüz tarife bedeli ile ücretlendirilir. Taahhüt süresi bittikten sonra tarife iptal edilmediği sürece taahhütsüz bedel üzerinden aylık otomatik olarak yenilenir.
 • Turkcell Kopilot WiFi Devam Kampanyasına, Turkcell kampanyayı sonlandırmadığı müddetçe, katılım koşulları sağlanıyor ise tekrar başvuru yapılması durumunda katılım sağlanabilir.
 • Turkcell Kopilot WiFi Devam Kampanyasının 12 aylık taahhüt süresi dolmadan iptali durumunda, ilgili cayma bedeli hesaplanarak Turkcell faturasına yansıtılır.​
 • Turkcell, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Turkcell Kopilot WiFi tarifesi yurt dışında geçerli değildir.
 • Tarife ve Kampanyaya ilişkin bilgilendirme SMS’leri data hattı ve abonelik sözleşmesinde bildirilen kullanılır/aktif bir mobil iletişim numarası olan irtibat numarasına gönderilir.
 • Turkcell Kopilot WiFi tarifesi iptal edilmediği sürece aylık otomatik olarak yenilenir ve servisten faydalanmaya devam edersiniz.

Nasıl İptal Ederim?
Turkcell Mağazalarından veya Turkcell Çağrı Merkezinden Turkcell Kopilot WiFi tarifesi aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?