Kurumsal Siteye Git

Bütçem Servisi

Bütçem Servisi

En düşük faizli ihtiyaç kredisi sorgusundan mevduat yönetimine, finansal tüyolardan fırsat- indirim siteleri bilgilerine kadar bütçenize dost tüm ihtiyaçlarınızı takip edin!

7 TL / HAFTA

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

BUTCE yazıp 5202’ye göndererek Finans Servisi aboneliğinizi başlatabilirsiniz.


Aboneliğiniz kapsamında servisin tüm faydalarından ücretsiz yararlanabilir ve sınırsız sorgu yapabilirsiniz. Ek ücret ödenmez.

Servis Detayları

Bütçem Servisi üyeliği ile neler yapabilirsiniz:

  1. Sınırsız Kredi Sorgusu: Bankalardan ister ihtiyaç ister konut kredilerini sınırsız olarak sorgulayabilir, borçlarınızı ödemek için tüm bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.
  2. Mevduat Yönetimi: Birikiminize en yüksek faizi veren bankaları karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. Bütçem servisi ile paranız yerinde saymaz değer kazanır.
  3. Araç Fiyat Sorgulama: Satınalmak istediğiniz bir aracın veya satacağınız kendi aracınızın piyasa değerini dilediğiniz kadar sorgulayabilirsiniz.
  4. Fırsat Habercisi: Internetteki tüm fırsat ve indirim sitelerinin kampanyalarını dilediğiniz konu türüne göre (eğlence, sanat, yeme-içme, alışveris,..gibi) takip edebilirsiniz.
  5. Finansal Tüyolar: Ev ekonomisine katkı sağlayacak finans tüyoları, para biriktirme yöntemleri, kredi çekerken dikkat edilmesi gereken ince hususlar hakkında bilgiler Bütçem servisi ile cebinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Aboneliğiniz kapsamında servisin tüm faydalarından ücretsiz yararlanabilir ve sınırsız sorgu yapabilirsiniz. Ek ücret ödenmez.

Ücretlendirme

Faturalı hatlar için: Bütçem servisi ücreti aylık (4 hafta) 28 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.

Ön ödemeli hatlar için: Haftalık 7 TL olarak ücretlendirilir. ​

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.​

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?