Kurumsal Siteye Git

Paket Kalan

Paket Kalan

Paket kalan bilgileriniz güncel sonuçlarla cebinizde!

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

Faturalı paketlerinizden ne kadar kaldığını aşağıdaki yöntemlerle ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz:

  • Tüm paketlerinizden (uygulamalar hariç) kalan bilginizi öğrenmek için KALAN, sadece uygulamalarınıza özel kalan kullanımları öğrenmek için KALAN UYGULAMA, sadece konuşma paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN DAKIKA, sadece sms paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN SMS, sadece internet paketlerinizden kalan bilginizi öğrenmek için KALAN INTERNET yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
  • Telefonunuzun ekranına *100# yazıp arama tuşuna basarak Turkcell Hızlı Menu’den de kalan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
  • Paket kalanınızı internet üzerinden öğrenmek için telefonunuzdan www.turkcell.com.tr adresine girebilir ya da Turkcell Online İşlem uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde www.turkcell.com.tr adresinden Hesabım'a giriş yaparak paketinizden ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.
Servis Detayları
Paket Kalan hizmetiyle paketinizden ne kadar kaldığını ücretsiz olarak sorgulayabilir, böylece kullanımlarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Turkcell’de paketinizin %80’ine ulaştığınızda veya paketinizi bitirdiğinizde sizi kısa mesaj ile bilgilendiririz. Paket kalan bilginiz ile ilgili size gönderilen mesajlar daha kolay takip edebilmeniz için PaketKalan ismi ile gönderilir.
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?