Kurumsal Siteye Git

Toplantıdayım

Toplantıdayım servisi nedir? Ne işe yarar?
Active

  • Toplantıdayım, kullanıcıların akıllı mobil cihazlarında kullandıkları takvim ile entegre olarak, takvimdeki etkinlikleri takip eder. Bu etkinlikler sebebiyle kullanıcıların meşgul oldukları süre zarflarında arandıklarında, arayanlara kullanıcının önceden uygulama üzerinden atadığı tonları dinletebilen bir servistir.
  • Arayan kişiye, servis kullanıcısı tarafından tanımlanan anons dinletildiği sırada kullanıcının telefonu çalmaya devam edecektir. Kullanıcı istediği zaman çağrıyı cevaplayabilir. Servis, kullanıcıya gelen çağrının cevaplanmasına herhangi bir engel oluşturmaz.

Toplantıdayım Servisi’ni nasıl kullanırım?
Active

  • Toplantıdayım uygulamasını App Store ve Google Play'den indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde tanıtım videosu izleyebilirsiniz. Abone olmak için 'kullanmaya başla' butonuna bastıktan sonra 3G üzerinden uygulamaya giriş yapıyorsanız, telefon numaranız ve kullanım sözleşmesi karşınıza çıkar. Kullanım sözleşmesini onayladığınızda telefonunuza onay kodu gönderilir, bu onay kodunu ilgili alana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda uygulamanın takviminiz ile senkronize çalışabilmesi için sizden izin istenir. İzin verdikten sonra Toplantıdayım anonsu otomatik olarak karşınıza çıkar ve anonsu aktif statüye getirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Eğer ios veya Android işletim sistemli bir cihaza sahip değilseniz servise SMS ile abonelik sağlayabilirsiniz. SMS ile abonelikte sadece 2 adet ton dinletebilirsiniz. Dinletilecek tonlar “Ofisteyim ve Ofis dışındayım” tonları olacaktır. Ofisteyim tonu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir. Ofis Dışındayım Tonunu akşam 18:00’den sonra hattınıza atayabilirsiniz.

Abonelik için ne kadar öderim? Otomatik yenilenir mi?
Active

Abonelik, KDV ve ÖİV dâhil olmak üzere haftalık 7,90 TL olarak ücretlendirilir ve her hafta otomatik olarak yenilenir.

Abonelik ücreti için yeterli tutarın hattımdan tahsil edilememesi halinde ne olur?
Active

Haftalık abonelik ücretinin hattınızdan tahsil edilememesi halinde servis aboneliğiniz dondurulur. Aboneliğiniz dondurulduğunda sizi arayanlar standart çalma sesi duyarlar. 180 Gün süresince TOPLANTIDAYIM abonelik ücretiniz hattınızdan tahsil edilmeye çalışılır. Bu 180 günlük süre boyunca yeterli tutar hattan tahsil edilebilir olduğunda abonelik tekrardan aktif hale getirilir. 180 günlük süre sonunda eğer abonelik ücreti tahsil edilemezse servis aboneliği iptal edilir.

Kimler yararlanabilir?
Active

  • Toplantıdayım mobil uygulamasını IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefona sahip tüm faturalı ve ön ödemeli bireysel ve kurumsal aboneler kullanabilir.

  • IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefona sahip olmayan kullanıcılar ise servisi SMS ile kullanabilirler. Servisi SMS ile kullanan aboneler kendilerini arayanlara sadece 2 farklı anons dinletebilirler. Dinletilecek anonslar Ofisteyim ve Ofis Dışındayım anonsları olacaktır.

Toplantıdayım Servisi hangi telefonlar tarafından destelemektedir?
Active

Uygulama, iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışabilmektedir. IOS veya Android İşletim sistemli bir cihaza sahip olmayan kullanıcılar sms ile toplantıdayım servisine katılabilirler.

Toplantıdayım servisinde hangi anonslar bulunmaktadır?
Active

Toplantıdayım servisinde toplantıdayım, yurt dışındayım, sms veya e-posta, yoğun, ofis dışında, meşgul, eğitimde ve cevap veremiyor anonsları bulunmaktadır.

Beni arayan herkes hattıma tanımladığım anonsu dinleyebilecek mi?
Active

Evet, hattınıza tanımladığınız anonsu sizi arayan herkes dinleyecektir.

Sadece belirlediğim kişiye özel ton ataması yapabilir miyim?
Active

Hayır, bu şekilde bir seçenek bulunmamaktadır.

Toplantıdayım Servisi’ne abone oldum. Beni arayanlar herhangi bir şekilde ücretlendirilir mi?
Active

Hayır, ücretlendirilmez.

Akıllı telefonum olmadan servise SMS ile abone olduysam hangi anonsları dinletebilirim?
Active

Servise SMS ile abone olduysanız sizi arayanlara sadece 2 farklı anons dinletebilirsiniz. Dinletebileceğiniz anonslar 'Ofisteyim' ve 'Ofis Dışındayım' anonsları olacaktır. Ofisteyim anonsunu hafta içi 09:00-12:00 ve 13:00-18:00 saatleri arasında dinletebilirsiniz. Ofis Dışındayım anonsunu ise akşam 18:00’den sonra hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Ofisteyim anonsunu hattıma SMS ile nasıl tanımlayabilirim?
Active

Ofisteyim anonsunu hattınıza tanımlamak için OFIS yazıp 3814’e SMS gönderebilirsiniz.

Ofis Dışındayım anonsunu hattıma SMS ile nasıl tanımlayabilirim?
Active

Ofis dışındayım anonsunu hattınıza tanımlamak için OFISD yazıp 3814’e SMS gönderebilirsiniz.

Toplantıdayım servis aboneliğimi nasıl iptal edebilirim? Uygulamayı sildiğimde üyeliğim direk sona erer mi?
Active

Uygulamayı sildiğinizde aboneliğiniz sona ermeyecektir. Aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL TOPLANTIDA ya da  IPTAL TOPLANTIM yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

Ben yurt dışındayken Toplantıdayım uygulamasını kullanabilir miyim?
Active

Evet, kullanabilirsiniz.

Yurt dışından beni arayanlar Toplantıdayım Servisi ile tanımladığım anonsu duyabilecekler mi?
Active

Yurt dışında kullanmakta olduğunuz operatörün özelliklerine bağlı olarak sizi arayanlar hattınıza tanımladığınız anonsu duyabileceklerdir.

Devir, ödeme tipi değişikliğinde servis aboneliğim devam eder mi?
Active

Devirde servis aboneliğiniz iptal olurken, ödeme tipi değişikliğinde devam edecektir.

Toplantıdayım servisini cihazım kapalıyken veya ulaşılamıyor olduğumda kullanabilir miyim?
Active

Toplantıdayım servisini sadece hattınız açıkken kullanabilirsiniz.

Toplantıdayım uygulaması takvim bilgilerimin hepsine erişiyor mu? Güvenlik riski var mı?
Active

Toplantıdayım uygulamasının çalışabilmesi için uygulamanın takviminize erişim izni olması gerekir. Toplantıdayım uygulaması takviminizdeki etkinliklerin sadece başlangıç ve bitiş zamanlarını takip eder. Bu bilgiler dışında hiçbir bilgiyi tutmaz, saklamaz veya işlemez.

Toplantıdayım Servisinin Müşteri Hizmetleri numarası nedir?
Active

Her türlü sorunuz için 08503904052 nolu hattı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Haftalık 1 GB Hediye'den nasıl yararlanabilirim?
Active

Toplantıdayım servisine ilk kez üye olan, bireysel veya kurumsal ses hattı sahibi abonelere, servise üye olduklarında otomatik olarak 1 hafta boyunca geçerli 1 GB internet hediye edilir


Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?