Kurumsal Siteye Git

Turkcell 3G

Turkcell 3G

Turkcell 3G ile mesafelere ve zamana meydan okuyun!

Ücretsiz

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
  • 3G’yi destekleyen bir telefonunuz varsa Turkcell 3G’ye ücretsiz geçiş yaparak bu teknolojiden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzun şebeke ayarlarında 3G seçiliyse ve telefonunuzun ekranında 3G, 3G+, HSDPA ibarelerinden birini görüyorsanız, 3G kapsama alanı dahilindesiniz demektir.
  • Bulunduğunuz yerde 3G olup olmadığını öğrenmek için Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Turkcell Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.
Servis Detayları
Turkcell 3G’ye geçtikten hemen sonra, 3G kapsamındaki bölgelerde yüksek hızda Turkcell 3G internet ile bağlanabilir ve 3G servislerinden yararlanabilirsiniz. 3G dünyasına katılmak için ihtiyacınız olan 3G'li telefon, modem ve Netbook'ları uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile Turkcell'de bulabilirsiniz.
Ücretlendirme
  • Turkcell 3G Servisi'ni kullanmak tüm Turkcell’lilere ücretsizdir. 3G bağlantılı servisleri kullandığınızda ise sahip olduğunuz internet tarifeniz üzerinden ödeme yaparsınız.
  • İnternet paketiniz varsa kullanımınız internet paketinizden düşer.​
Nasıl İptal Ederim?
3G abonelik gerektiren bir servis değildir. Hızlı ve kaliteli ağ (network) tipi seçimi için üyeliktir. 3G üyeliğinin iptali için 2G yazıp 2222’ye SMS atılabilir.
Daha Fazla Bilgi
  • Turkcell, A Tipi Lisans ile 30 Temmuz 2010 tarihinden itibaren, 81 ilin şehir merkezlerinde 3G’yi tüm Turkcell’lilerin kullanımına sundu. Daha fazla hayat için 3G kapsama alanımız her geçen gün artıyor.
  • 3G kapsama alanından çıkıp, 2G alanına girerseniz; 3G kapsama alanında başlattığınız görüşmelerinize kesilmeden devam edebilirsiniz. Aynı şekilde internet bağlantınız da EDGE hızıyla devam eder. 3G kapsama alanında görüntülü görüşme ile başlattığınız servisler ise 2G kapsama alanına geçtiğinizde kesilir.
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?