Kurumsal Siteye Git

Dergilik

Dergilik

Modadan spora, yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye, dekorasyondan mutfağa yerli ve yabancı yüzlerce dergi ve gazete cebinizde! Üstelik Dergilik'te geçerli 5 GB bizden hediye!

Yüzlerce Dergi ve Gazete Her Zaman Yanında!

Üstelik şimdi #EvdeHayatVar kapsamında Dergilik ile 300'ün üzerinde dergi ücretsiz! *Detaylar; "Daha Fazla Bilgi" bölümünde yer almaktadır.

"İnternetim Yok" Derdine Son!

Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip, dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da ulaşabilirsiniz!

Hem Telefondan Hem Tabletten Erişim

Online dergi ve gazete okuma keyfinizi farklı cihazlarınız üzerinden de sürdürebilirsiniz. Dergilik’te sizler için sunulan binlerce çeşit gazete ve dergileri dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de tabletinizden takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

 • Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.
 • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.
 • Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Servis Detayları

 • Tüm müşterilerimiz uygulama içerisindeki gazeteleri keyifle okuyabilirler.
 • Dergilik ile;
  • Derginin okumakta olduğunuz sayfasına ayraç ekleyerek, kaldığınız yerden okumaya devam edebilir,
  • Cropy ile dilediğiniz dergi sayfalarını kesip saklayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
  • Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
  • Favori özelliği ile favorilerinize eklediğiniz dergilerin güncel sayılarından haberdar olabilir,
  • İndirdiğiniz dergileri ve gazeteleri internetiniz olmadan çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz.


 • Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşım için ön koşul kullanıcılarımızın Dergilik içinde herhangi bir ücretli abonelik paketine sahip olmaları ve de uygulamaya giriş yapmalarıdır.  Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın bu gazetelerin aylık abonelik paketini satın alması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini "Ücretlendirme" sekmesinde inceleyebilirsiniz.
 • Dergilik'ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.
 • Dergilik bir Turktell Bilişim Servisleri A.Ş ürünüdür.
 • Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.'nin Dergilik içerisinde yer alan dergi ve gazete listesinde değişiklik yapma haklı saklıdır.

Ücretlendirme


Klasik Dergilik Paketi:

 • Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; tarifelerine ek bir ücret ödemeden Dergilik’teki yerli dergileri ve sınırlı sayıda ücretsiz gazeteleri okuyabilirler.
 • Kadınca Paketi aboneliği bulunan abonelerimiz Best of Maison Française, Burda Pratik Dikiş, Burda Türkiye, Elele, Elle, Elle Decoration, Elle on the Beach, Hello, Lezzet, Maison Française, Cosmopolitan Bride, House Beautiful, Homeart, Sofra, Harpers Bazaar, Şamdan Plus dergilerini okuyabilirler. ​​Turkcell paket kapsamındaki dergileri değiştirme hakkına (dergi ekleme, çıkarma) sahiptir.​
 • ​Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; ayda 19,65 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 5 GB internet hediyesine de sahip olurlar.
 • Farklı operatör müşterileri; Apple Store veya Google Play üzerinden ayda 19,99 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlayabilirler.


Premium Dergilik Paketi:

 • Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Dergilik içeriğindeki tüm yabancı dergileri aylık sadece 9 TL ödeyerek okuyabilir, tarifeleri kapsamındaki Dergilik içi 5 GB mobil internete ek yine Dergilik içinde kullanabilecekleri ekstra 1 GB mobil internet kazanabilirler.
 • Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Ayda 28,65 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilir, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 6 GB internet hediyesine de sahip olurlar
 • Farklı operatör müşterileri; ayda 28,99 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilirler. Diğer operatör kullanıcılarının Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları internet operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 
Uygulamanın GAZETELER sekmesi altında yer alan ve ücretli abonelik gerektiren gazeteler için günlük ücretsiz okuma kampanyası mevcuttur. Bu gazetelerin her biri için; o gün içerisinde gazeteyi indirmek isteyen abonemiz, ücretsiz olarak verilen kota dahilinde ilgili gazeteyi ücretsiz indirebilir. Ücretsiz kota içerisinde verilen gazetelere ulaşım için ön koşul kullanıcılarımızın Dergilik içinde herhangi bir ücretli abonelik paketine sahip olmaları ve de uygulamaya giriş yapmalarıdır.​ Kotanın dolumu sonrasında, bu gazeteleri indirmek isteyen kullanıcılarımızın aylık abonelik yaptırması gerekmektedir. Gazetelerin aylık abonelik ücretlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.


Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri: ​

 • 6,99 TL (tek dergi)
 • 12,99 TL (tek dergi)
 • 19,99 TL (tek dergi)
 • 26,99 TL (tek dergi)
Gazeteler için gazete ismini yazıp 2200'a göndererek abone olunabilir. ÖR: HURRIYET (Gazetelerdeki günlük ücretsiz kotalar dahilinde, her gün ücretsiz olarak da gazetelerinizi okuyabilirsiniz.)

Dergilik aboneliği IPTAL edilmediği sürece devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergi ve gazeteleri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder. 

Diğer operatör kullanıcıları Dergilik'te yer alan "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aboneliklerini gerçekleştirebilirler. 

İnternet paylaşımı/ Tethering yapılması durumunda, diğer hat üzerinden yapılan mobil data tüketimi ayrıca ücretlendirilmektedir.

Günlük ücretsiz indirme kotası tamamlandıktan sonra, gazeteler ücretli abonelik kapsamında ücretli olarak indirilebilmektedir.

Paketler​Google Play Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)​IOS Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)​Turkcell Müşterileri Fiyat Listesi​
Klasik Dergilik Paketi​​19,99 TL/ay19,99 TL/ay​​Tarifesinde Dergilik bulunanlar için ücretsiz.
 
Tarifesinde Dergilik bulunmayanlar için: 19,65 TL/ay​
​Premium Dergilik Paketi​28,99 TL/ay​28,99 TL/ay28,65 TL/ay
​Yabancı Dergi Paketi
​-​​-​9,00 TL/ay
Aylık Kadınca Paketi​5,99 TL/ay​5,99 TL/ay​​5,99 TL/ay
​​Yıllık Kadınca Paketi Kampanyasıİlk 3 ay 2,99 TL/ay,
sonra 5.99 TL/ay
İlk 3 ay 2,99 TL/ay,
sonra 5.99 TL/ay​
İlk 3 ay 2,99 TL/ay,
sonra 5.99 TL/ay​
Yenidüzen Gazetesi Aylık Abonelik​38,99 TL/ay38,99 TL/ay38,99 TL/ay​
Yeni Asır Gazetesi Aylık Abonelik​7,99 TL/ay​​​7,99 TL/ay7,99 TL/ay​
​Takvim Gazetesi Aylık Abonelik​7,99 TL/ay​7,99 TL/ay7,99 TL/ay​
Şalom Gazetesi Aylık Abonelik​​19,99 TL/ay​29,99 TL/ay​​29,99 TL/ay
​Sabah Gazetesi Aylık Abonelik​7,99 TL/ay​7,99 TL/ay7,99 TL/ay​
​Posta Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay​7,99 TL/ay​7,99 TL/ay​
​Hürriyet Gazetesi Aylık Abonelik10,99 TL/ay​10,99 TL/ay​​10,99 TL/ay​​​
Fotomaç Gazetesi Aylık Abonelik​7,99 TL/ay​​7,99 TL/ay7,99 TL/ay​
Fanatik Gazetesi Aylık Abonelik​​9,99 TL/ay9,99 TL/ay​​9,99 TL/ay​​​
Diyalog Gazetesi Aylık Abonelik​
10,99 TL/ay​10,99 TL/ay​10​,99 TL/ay​​​
Daily Sabah Aylık Abonelik​​7,99 TL/ay​7,99 TL/ay7,99 TL/ay​
Cumhuriyet Gazetesi Aylık Abonelik​28,99 TL/ay​28,99 TL/ay​28,99 TL/ay​
Akşam Gazetesi Aylık Abonelik​​4,99 TL/ay4,99 TL/ay​​​4,99 TL/ay​​
Almanya Paketi Aylık​
19,99 TL/ay​19,99 TL/ay19,99 TL/ay​​
Dünya Gazetesi Aylık Abonelik 
​54,99 TL/ay54,99 TL/ay​54,99 TL/ay​
​Balkan Günlüğü Gazetesi Aylık Abonelik
9,99 TL/ay​​9,99 TL/ay
9,99 TL/ay​​

Türkiye Gazetesi Aylık Abonelik​
7,99 TL/ay​7,99 TL/ay
​7,99 TL/ay
Gazete Pencere Aylık Abonelik​​
11,99 TL/ay
11,99 TL/ay​11,99 TL/ay​

Nasıl İptal Ederim?
 • Turkcell'lilerin dergileri cebinde! kapsamında tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi dahil edilmiş Turkcell abonelerinin Dergilik paketleri iptal edilemez. Detaylı bilgi için tıklayınız*
 • Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden veya IPTAL DERGI yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek Dergilik aboneliklerini iptal edebilirler.
 • Diğer operatör kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden "Aboneliklerim" sekmesinden mevcut Dergilik ve Hürriyet paketlerini iptal edebilirler.
 • IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.
 • Gazete aboneliklerini iptal etmek için IPTAL boşluk gazete ismi yazılmalıdır. Örnek : IPTAL SABAH
*Data hatlarının kapsama dahil edilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. (Mobil Geniş Bant APN)


Daha Fazla Bilgi
*IOS 12+ ve Android 5+ sürümlerinde uygulama çalışmaktadır.

*Şimdi Dergilik’te bol bol okuma zamanı. #EvdeHayatVar kapsamında Dergilik’te herkes evdeki zamanını daha keyifli geçirmesi için ücretsiz okunabilen yayın sayısı 300’ün üzerine çıkarıldı.
 
Ücretsiz dergiler kapsamında bulunan birçok popüler yerli dergilerinin Nisan sayıları da bu kapsamda bulunacaktır. Tüm operatör kullanıcıları bu kampanyadan faydalanabilecekler.
Mevcutta dergilik aboneliği bulunmayan aboneler operatör bağımsız yüzlerce yerli dergilere belli bir süre için 1 Nisan itibariyle erişim sağlayabilecekler.
Ücretsiz olacak dergilere uygulama içerisinde Dergi – Ücretsiz Yayınlar alanından erişim sağlanabilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?