Kurumsal Siteye Git

Dergilik

Dergilik

Modadan spora, yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye, dekorasyondan mutfağa yerli ve yabancı yüzlerce dergi ve gazete cebinizde! Üstelik Dergilik'te geçerli 5 GB bizden hediye!

Yüzlerce Dergi ve Gazete Her Zaman Yanında!

Üstelik şimdi #EvdeHayatVar kapsamında Dergilik ile 300'ün üzerinde dergi ücretsiz! *Detaylar; "Daha Fazla Bilgi" bölümünde yer almaktadır.

"İnternetim Yok" Derdine Son!

Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip, dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da ulaşabilirsiniz!

Hem Telefondan Hem Tabletten Erişim

Online dergi ve gazete okuma keyfinizi farklı cihazlarınız üzerinden de sürdürebilirsiniz. Dergilik’te sizler için sunulan binlerce çeşit gazete ve dergileri dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de tabletinizden takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

 • Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.
 • Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.
 • Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Servis Detayları

 • Tüm müşterilerimiz uygulama içerisindeki gazeteleri keyifle okuyabilirler.
 • Dergilik ile;
  • Derginin okumakta olduğunuz sayfasına ayraç ekleyerek, kaldığınız yerden okumaya devam edebilir,
  • Cropy ile dilediğiniz dergi sayfalarını kesip saklayabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
  • Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
  • Favori özelliği ile favorilerinize eklediğiniz dergilerin güncel sayılarından haberdar olabilir,
  • İndirdiğiniz dergileri ve gazeteleri internetiniz olmadan çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz.
 • Dergilik'ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.
 • Dergilik bir Turktell Bilişim Servisleri A.Ş ürünüdür.
 • Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.'nin Dergilik içerisinde yer alan dergi ve gazete listesinde değişiklik yapma haklı saklıdır.

Ücretlendirme


 
PAKET İÇERİKLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
1 Haziran 2022 tarihinden itibaren ücretli yayınların olduğu Dergilik paketlerinin içeriği aşağıdaki şekilde güncellenecektir. Paketlerinizde yer almayan Dergilik platformundaki dergilere, tekil dergi satın alarak ulaşabilirsiniz.
 
Klasik Dergilik Paketi - Standart Paket:
Acıbadem Campus, All About History, All About Space, Altınbaş, Artam Global Art & Design, Atlas, Atlas Istanbul, Atlas Tarih, Atlas Tatil, AutoShow, Autoshow Test Yıllığı, Bebeğim ve Biz, Best Of Istanbul, Best of Maison Française, Blue Jean, Brides, Briko, Burda Aksesuar, Burda Bebek, Burda Büyük Beden, Burda Çocuk, Burda Hobi, Burda Örgü Çocuk, Burda Örgü Okulu, Burda Pratik Dikiş, Burda Türkiye, Burda Vintage, Capital, Cargill, Ceo Life, China Today, Chip, ÇOCUK HOBİ KUKULİ, Deloitte Private Türkiye, Discovery, Doğru Tercih 2019, Ekonomist, Elele, Elle, Elle Decoration, Elle Decoration Selections, Elle On The Beach, Elle Wedding, Esquire, Ev Bahçe, Evim, Evim En Güzel 50 Mutfak, Evim En Güzel Balkonlar, Evim İlham Veren Salonlar, Evim İyi Fikirler, Evim Özel İyi Hissettiren Kış Evleri, Evim Özel Sayı, Evim Özel Sayı Yılbaşı Dekorları, Evim Yaratıcı Sofra Sunumları, Evim: A’dan Z’ye Banyo Dekorasyonu, Evim: Eve Dair 250 Soru & Cevap, flypgs & Pegasus, Formsante, Fortune, Fortune Dijital, Foto Atlas, GLÜTENSİZ YEMEKLER, GQ, GQ DENGE, GQ HYPE, Hafta Sonu, Harpers Bazaar, Hello, Hello Ankara, Hello Fashion, Hello Fashion Homes, Hello POP UP, HeyGirl, HeyGirl Kore Pop, History of War Türkiye, Home Art Evlilik , Homeart, HOMEART SADE YAŞAM , House Beautiful, How It Works, How it Works Özel Sayı, InBusiness, InBusiness Maden, InStyle, Instyle Home, İDO Sealife, İstanbul Life, Lacivert, Level, Lezzet, Lezzet Ramazan Özel, Lezzet Türk Mutfağı, Maison Française, Maison Française Banyo+Mutfak, Maison Française Celebrity Homes, Maison Française Emlak+Yaşam, Marie Claire, Marie Claire Kids, Marie Claire Maison, Marie Claire Maison – Koleksiyon, Marie Claire Man , Marie Claire Travel, Marie Claire Wedding, Martha Steawart Weddings Türkiye, Minik Adımlar, Minika Çocuk, Minika Go , Minika Yapıştır-Tamamla, Muhit, National Geographic, National Geographic Kids, National Geographic Little Kids, National Geographic Traveler, New Beauty, OtoHaber, Otohaber Hybrid, Para, PCNet, PCnet Büyük İcatlar, PCnet En İyi Android Uygulamaları, PCnet Evrenin Harikaları, PCnet iPhone Özel, Pharmetic Sağlık, Popular Science, Popular Science – Uzay, Pozitif, Psychologies, Robb Report, Runner's World, Sabit Fikir, Sağlık Dedektifleri, Science + Nature,  Sofra, Sofra Ev Yapımı, Start Up, Supercar, Şamdan Plus, Şamdan Plus ART, Şamdan Plus Wedding, Tempo, Tempo Travel, Tempo Travel Almanca (Özel Türkiye Sayısı), Trend Setter İstanbul, VEGAN YEMEKLER, Vogue, WOLFTEAM, Yacht, Yeşilay
 
Avantajlı Dergilik Paketi: Standart paket ile aynı.
Hesaplı Dergilik Paketi: Standart paket ile aynı.
Premium Paket: Standart paket’e ek olarak tüm yabancı dergiler
Yabancı Dergi Paketi: Tüm yabancı dergiler
Kadınca Paketi: Best of Maison Française, Burda Pratik Dikiş, Burda Türkiye, Elele, Elle, Elle Decoration, Elle on the Beach, Hello, Lezzet, Maison Française, House Beautiful, Homeart, Sofra, Harpers Bazaar, Şamdan Plus
Dergilik Mini Paketi: Aylık 100 Dergi İndirme Hakkı, 2 Cihaz Sınırı, 'Kadınca' paketi kapsamı hariç Standart pakette yer alan tüm dergiler
Dergilik Midi Paketi: Aylık 100 Dergi İndirme Hakkı, 4 Cihaz Sınırı, Standart pakette yer alan tüm yerli dergiler
Dergilik Maxi Paketi: Sınırsız İndirme Hakkı, Sınırsız Cihaz, Standart pakette yer alan tüm yerli dergiler
Dergilik: Dergilik Maxi Paketi ile aynı.
Dergilik Keşif Paketi: Mizah ve Kadınca paketi dergileri hariç dergilik Standart Paketi dergileri
1 Aylık Ücretsiz Dergilik Aboneliği: Mizah ve Kadınca paketi dergileri hariç dergilik Standart Paketi dergileri
Dergilik Paketi: Dergilik Maxi Paketi ile aynı.
KKTCELL Dergilik Aylık Abonelik: Standart paket’e ek olarak tüm yabancı dergiler
KKTCELL Dergilik Tekil Abonelik: Standart paket’e ek olarak tüm yabancı dergiler
 
Dergilik Mizah Paketi 1 Haziran 2022 itibariyle yeni abone alımına ve yenilemeye kapatılacaktır.Klasik Dergilik Paketi:


 • Kadınca Paketi aboneliği bulunan abonelerimiz Best of Maison Française, Burda Pratik Dikiş, Burda Türkiye, Elele, Elle, Elle Decoration, Elle on the Beach, Hello, Lezzet, Maison Française, Cosmopolitan Bride, House Beautiful, Homeart, Sofra, Harpers Bazaar, Şamdan Plus dergilerini okuyabilirler. ​​Turkcell paket kapsamındaki dergileri değiştirme hakkına (dergi ekleme, çıkarma) sahiptir.​
 • ​Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; ayda 19,65 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlarken, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 5 GB internet hediyesine de sahip olurlar.
 • Farklı operatör müşterileri; Apple Store veya Google Play üzerinden ayda 19,99 TL ödeyerek standart aylık abonelik ile yüzlerce dergiye sınırsız erişim sağlayabilirler.


Premium Dergilik Paketi:

 • Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Dergilik içeriğindeki tüm yabancı dergileri aylık sadece 9 TL ödeyerek okuyabilir, tarifeleri kapsamındaki Dergilik içi 5 GB mobil internete ek yine Dergilik içinde kullanabilecekleri ekstra 1 GB mobil internet kazanabilirler.
 • Tarifesinde Dergilik faydası bulunmayan Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Ayda 28,65 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak seçili dergilere sınırsız olarak erişebilir, ayrıca Dergilik'e özel kullanabilecekleri aylık 6 GB internet hediyesine de sahip olurlar
 • Farklı operatör müşterileri; ayda 28,99 TL ödeyerek içinde yabancı dergileri de barındıran premium pakete sahip olarak tüm dergilere sınırsız olarak erişebilirler. Diğer operatör kullanıcılarının Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları internet operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. 


Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri: ​

 • 6,99 TL (tek dergi)
 • 12,99 TL (tek dergi)
 • 19,99 TL (tek dergi)
 • 26,99 TL (tek dergi)
Gazeteler için gazete ismini yazıp 2200'a göndererek abone olunabilir. ÖR: HURRIYET (Gazetelerdeki günlük ücretsiz kotalar dahilinde, her gün ücretsiz olarak da gazetelerinizi okuyabilirsiniz.)

Dergilik aboneliği IPTAL edilmediği sürece devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergi ve gazeteleri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder. 

Diğer operatör kullanıcıları Dergilik'te yer alan "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aboneliklerini gerçekleştirebilirler. 

İnternet paylaşımı/ Tethering yapılması durumunda, diğer hat üzerinden yapılan mobil data tüketimi ayrıca ücretlendirilmektedir.


Paketler​Google Play Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)​IOS Fiyat Listesi(Turkcell Haricindeki Operatör Müşterileri)​Turkcell Müşterileri Fiyat Listesi​
Klasik Dergilik Paketi​​19,99 TL/ay19,99 TL/ay​​Tarifesinde Dergilik bulunanlar için ücretsiz.
 
Tarifesinde Dergilik bulunmayanlar için: 19,65 TL/ay​
​Premium Dergilik Paketi​28,99 TL/ay​28,99 TL/ay28,65 TL/ay
​Yabancı Dergi Paketi
​-​​-​9,00 TL/ay
Aylık Kadınca Paketi​5,99 TL/ay​5,99 TL/ay​​5,99 TL/ay
​​Yıllık Kadınca Paketi Kampanyasıİlk 3 ay 2,99 TL/ay,
sonra 5.99 TL/ay
İlk 3 ay 2,99 TL/ay,
sonra 5.99 TL/ay​
İlk 3 ay 2,99 TL/ay,
sonra 5.99 TL/ay​
Yenidüzen Gazetesi Aylık Abonelik​38,99 TL/ay38,99 TL/ay38,99 TL/ay​
Yeni Asır Gazetesi Aylık Abonelik​7,99 TL/ay​​​7,99 TL/ay7,99 TL/ay​
​Takvim Gazetesi Aylık Abonelik​7,99 TL/ay​7,99 TL/ay7,99 TL/ay​
Şalom Gazetesi Aylık Abonelik​​19,99 TL/ay​29,99 TL/ay​​29,99 TL/ay
​Sabah Gazetesi Aylık Abonelik​14,99 TL/ay​14,99 TL/ay
14,99 TL/ay​
​Posta Gazetesi Aylık Abonelik7,99 TL/ay​7,99 TL/ay​7,99 TL/ay​
​Hürriyet Gazetesi Aylık Abonelik19,99 TL/ay​19,99 TL/ay​​19,99 TL/ay​​​
Fotomaç Gazetesi Aylık Abonelik​14,99 TL/ay​​14,99 TL/ay14,99 TL/ay​
Fanatik Gazetesi Aylık Abonelik​​14,99 TL/ay14,99 TL/ay​​14,99 TL/ay​​​
Diyalog Gazetesi Aylık Abonelik​
10,99 TL/ay​10,99 TL/ay​10​,99 TL/ay​​​
Daily Sabah Aylık Abonelik​​14,99 TL/ay​14,99 TL/ay14,99 TL/ay​
Cumhuriyet Gazetesi Aylık Abonelik​28,99 TL/ay​28,99 TL/ay​28,99 TL/ay​
Akşam Gazetesi Aylık Abonelik​​9,99 TL/ay9,99 TL/ay​​​9,99 TL/ay​​
Almanya Paketi Aylık​
19,99 TL/ay​19,99 TL/ay19,99 TL/ay​​
Dünya Gazetesi Aylık Abonelik 
​54,99 TL/ay54,99 TL/ay​54,99 TL/ay​
​Balkan Günlüğü Gazetesi Aylık Abonelik
9,99 TL/ay​​9,99 TL/ay
9,99 TL/ay​​

Türkiye Gazetesi Aylık Abonelik​
7,99 TL/ay​7,99 TL/ay
​7,99 TL/ay
Gazete Pencere Aylık Abonelik​​
11,99 TL/ay
11,99 TL/ay​11,99 TL/ay​

Nasıl İptal Ederim?
 • Turkcell'lilerin dergileri cebinde! kapsamında tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi dahil edilmiş Turkcell abonelerinin Dergilik paketleri iptal edilemez. Detaylı bilgi için tıklayınız*
 • Tarife paketleri kapsamına Dergilik dahil edilmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden veya IPTAL DERGI yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek Dergilik aboneliklerini iptal edebilirler.
 • Diğer operatör kullanıcıları Dergilik uygulaması içerisinden "Aboneliklerim" sekmesinden mevcut Dergilik ve Hürriyet paketlerini iptal edebilirler.
 • IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.
 • Gazete aboneliklerini iptal etmek için IPTAL boşluk gazete ismi yazılmalıdır. Örnek : IPTAL SABAH
*Data hatlarının kapsama dahil edilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. (Mobil Geniş Bant APN)


Daha Fazla Bilgi
*IOS 12+ ve Android 5+ sürümlerinde uygulama çalışmaktadır.

*Şimdi Dergilik’te bol bol okuma zamanı. #EvdeHayatVar kapsamında Dergilik’te herkes evdeki zamanını daha keyifli geçirmesi için ücretsiz okunabilen yayın sayısı 300’ün üzerine çıkarıldı.
 
Ücretsiz dergiler kapsamında bulunan birçok popüler yerli dergilerinin Nisan sayıları da bu kapsamda bulunacaktır. Tüm operatör kullanıcıları bu kampanyadan faydalanabilecekler.
Mevcutta dergilik aboneliği bulunmayan aboneler operatör bağımsız yüzlerce yerli dergilere belli bir süre için 1 Nisan itibariyle erişim sağlayabilecekler.
Ücretsiz olacak dergilere uygulama içerisinde Dergi – Ücretsiz Yayınlar alanından erişim sağlanabilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?