Kurumsal Siteye Git

Turkcell E-Ödeme

Turkcell E-Ödeme Nedir?
Active
Turkcell E-Ödeme, Turkcell faturalarınızı internetten herhangi bir kredi kartı ile ödemenizi sağlayan Turkcell servisidir.
Nasıl kullanırım/alırım?
Active
Turkcell E-Ödeme’yi, Turkcell Şifre'nizle sitemizdeki Dijital Operatör Uygulaması'na giriş yaparak kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Turkcell E-Ödeme menüsünü seçmek. Turkcell E-Ödeme’yi seçtiğinizde yeni açılan ekrandan seçeceğiniz Ödeme Listesi’nde son dönemlere ait ödenmemiş faturalarınızı görürsünüz. Her faturanın yanındaki Öde butonuna basarak, kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekrana ulaşırsınız. Buradaki bilgileri girdikten sonra ödeme işleminiz tamamlanmış olur.
Ne kadar öderim?
Active
Turkcell E-Ödeme ücretsizdir.
Kimler kullanır?
Active
Turkcell E-Ödeme’yi tüm Faturalı Hatlılar kullanabilir.
Turkcell E-Ödeme'den, ödeme yaptıktan sonra faturalarım bana nasıl ulaşır?
Active
Bunun için Turkcell E-Ödeme'yi kullanabilirsiniz. Bu servis faturanızı, her ay fatura kesim tarihinizden sonra bir hafta içinde e-posta adresinize ulaştırır. Böylece postadaki gecikmelerden etkilenmeden, fatura tutarınızı öğrenebilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yollanan Turkcell E-Ödeme dışında, Turkcell faturanız adresinize yollanmaya devam eder. Turkcell E-Ödeme aboneliği, normal fatura gönderimi işleminin iptaline yol açmaz.
Turkcell E-Ödeme ile varsa geçmiş dönemlere ait ödenmemiş faturalarımı da ödeyebilir miyim?
Active
Evet, Hesabım'dan ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca güncel fatura bilginizi sorgulayabilir ve kredi kartınızla fatura ödemesi yapabilirsiniz.
İşlemleri yaparken hangi kredi kartlarını kullanabilirim?
Active
Ödemelerinizi yaparken herhangi bir bankanın Visa ya da Master Card logolu kredi kartını kullanabilirsiniz.Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği nedeniyle Hesabım'dan sadece 3D şifresi kullanılarak işlem yapılabildiğinden yurt dışı kredi kartları ödeme işlemlerinde kullanılamamaktadır.
Yaptığım ödemeyi iptal edebilir miyim?
Active
Ödeme işlemini yaptığınız gün içinde, en geç saat 23.00’e kadar İptal Listesi kısmından iptal edebilirsiniz. İşlemler Listesi kısmında, önceki aylarda yaptığınız işlemleri görebilirsiniz.
E-Fatura’yı kullanarak ödeme yapabilir miyim?
Active
E-Faturanızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. TBMM’nin 15.01.2004 tarihli ve 5070 numaralı elektronik imza kanuna göre güvenli elektronik imza, elle atılan imza ile aynı hukukî sonucu doğurur.
Kapat
Yardım ister misiniz?