Kurumsal Siteye Git

GollerCepte

GollerCepte

Takımınızın gol sevincine ortak olun! Üstelik anlık hediyeler sizi bekliyor!

Takımının Gol Sevincine Ortak Ol!

GollerCepte ile takımının gol sevincine ortak ol! Flaş haberler ve gol videoları cebinde!

Canlı Skorlar Elinin Altında!

GollerCepte'de iddaa'daki liglerin hepsinin canlı skorları elinin altında!

Tribünde Diğer Taraflarla Sosyalleş!

Takımının uygulamasını indir ve hemen muhabbete katıl!

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

GollerCepte Canlı Skor uygulamasını ve takımınıza özel uygulamaları buradan indirebilir, iPhone ve iPad kullanıyorsanız AppStore üzerinden, Android işletim sistemli cihaz kullanıyorsanız Google Play üzerinden arama bölümüne GollerCepte yazarak da uygulamalarımızı ücretsiz indirebilirsiniz. Dilerseniz http://m.gollercepte.tv adresinden de birçok özel içeriğimize ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarımız dışında dilerseniz takımınızla ilgili tüm son dakika haberlerin ve gollerin de dahil olduğu birçok özel içerik sms ile anında cebinize gelir. Eğer isterseniz birden fazla takıma da abone olabilir futbol tutkusunu daha derinden yaşayabilirsiniz. [TAKIMADI] yazıp 2200’a sms göndererek siz de sihirli dünyamıza dahil olabilirsiniz.

Takım adı kodlarımız;

PaketlerKodları
BeşiktaşBJK
FenerbahçeFB
GalatasarayGS
TrabzonsporTS

Servis Detayları

Ücretsiz hizmet veren uygulamamızın size en uygun paketini seçerek içeriklerinizi arttırabilirsiniz.
GollerCepte Paketleri

Süper Paket: Haftalık 8 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, kazandıran İddaa tahminleri sunan, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, Avrupa’nın en seçkin liglerinden maç özetleriyle sizi futbola doyuracak paketimizdir. Aylık ücreti 19,6 liradır.

Standart Paket: Haftalık 6 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, futbol adına yaşanan heyecanı cebinize getirecek paketimizdir. Aylık ücreti 16,8 liradır.

Dünya Paketi: Haftalık 5 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Dünya'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir. Aylık ücreti 9,9 liradır. 

Avrupa Paketi: Haftalık 2 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Avrupa'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir. Aylık ücreti 5,9 liradır. 

Paketlerimizi satın almak istediğinizde ister sms göndererek, ister faturanıza yansıtarak, ister TL’niz ile ödeyerek, isterseniz de uygulama içerisindeki satın al butonlarıyla marketler üzerinden paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm takımları takip edebileceğiniz Canlı Skor ile birlikte takımınıza özel uygulamanızı indirmek için;

http://trcll.im/GollerCepte
adreslerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz http://m.gollercepte.tv adresinden de takımıza özel birçok özel içeriğimize ulaşabilirsiniz. 
Her Gol 100MB ile nasıl internet kazanırsınız?
Seçtiğiniz paketlerden birisine abone olarak her hafta hesabınıza yüklenecek Her Gol 100MB haklarınız ile Her Gol 100MB sayfamızda bulunan maçlardan dilediğinizi seçenerek katılım sağlarsınız. Maç tamamlandıktan sonra uygulamamız içerisinde dilediğiniz zaman oynamış olduğunuz maçlar için "MB YÜKLE" butonuna tıklayarak karşılaşmanın normal süresinde atılan gol kadar günlük 100MB'ı hattınıza yükleyebilirsiniz. Örneğin 4-3 biten bir maçta tam 700MB internet sizin olacak! 
Paketlerindeki haklar biten ancak Her Gol 100MB oynamaya devam etmek isteyen kullanıcımız da Her Gol 100MB sayfa üzerinden seçtikleri maça 3TL ödeyerek Her Gol 100MB oynayabilirler. Üstelik dilerseniz size özel ön ödemeli Her Gol 100MB hak paketlerimizden de satın alıp daha fazla maça oynayabilirsiniz. 
Ücretlendirme
GollerCepte Üyelikleri

Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme seçeneği ile Üyelik Ücretleri:

Paket​İçerikFiyat
​​Dünya Paketi (DUNYA GOL - 2200)Haftalık 5 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Dünya'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir. Aylık ücreti 9,9 liradır. 
9,9TL/Ay​
​ Avrupa Paketi (AVRUPA GOL - 2200)Haftalık 2 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Avrupa'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir. Aylık ücreti 5,9 liradır. ​​5,9TL/Ay 
Standart Paket (GOL - 2200)
Haftalık 6 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, futbol adına yaşanan heyecanı cebinize getirecek paketimizdir. Aylık ücreti 16,8 liradır.​​16,8TL/Ay
Süper Paket (​GC SUPER - 2200)Haftalık 8 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, kazandıran İddaa tahminleri sunan, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, Avrupa’nın en seçkin liglerinden maç özetleriyle sizi futbola doyuracak paketimizdir. ​​19,6TL/AyApp Store üzerinden ödeme seçeneği ile Üyelik Ücretleri:

Paket​İçerik​​Fiyat
Dünya PaketiHaftalık 5 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Dünya'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir. ​​9,9TL/Ay​
​Avrupa Paketi Haftalık 2 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Avrupa'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir. ​​5,9TL/Ay
​Standart PaketHaftalık 6 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, futbol adına yaşanan heyecanı cebinize getirecek paketimizdir. ​​17TL/Ay
Süper Paket​Haftalık 8 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, kazandıran İddaa tahminleri sunan, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, Avrupa’nın en seçkin liglerinden maç özetleriyle sizi futbola doyuracak paketimizdir. ​​​19,96TL/Ay​


 • Standart Paket ücreti aylık 16,8 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir. ​
 • Avrupa Paketi aylık 5,9 TL olarak tahsis edilir ve servis aylık olarak yenilenir. 
 • Dünya Paketi aylık 9,9 TL olarak tahsis edilir ve servis aylık olarak yenilenir.
 • Tüm içeriklerin izlenebildiği Süper paketi haftalik 4,9TL olarak ücretlendirilir ve aylık yenilenir.
 • Ön ödemeli hatlarda bakiyenin yetersiz olması durumunda servis bakiye karşılığı gün kadar kullandırılır. Haftalık 4,2 TL ve günlük 0,5 TL oranında) haftalık paket hattaki bakiye 2 TL var ise, 4 günlük kullanım hakkı sağlanır).​
 • Google Play üzerinden yeni abone alınma işlemi durdurulmuştur. Google Play üzerinden abonelik başlatmış mevcut aboneler yenilemeye devam ederek aboneliklerini sürdürebilirler.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız​.
 • http://m.gollercepte.tv sitesine Edge, 3G ve 4,5G bağlantı Turkcell’liler için ücretsizdir. GollerCepte kapsamında verilen içerikler değişiklik gösterebilir. Turkcell http://m.gollercepte.tv içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Belirtilen ücretlere tüm vergiler dahildir. ​
 • http://m.gollercepte.tv sitesine internet ve wap apn ile (MGB apn hariç) bağlantı ve video izlenirken harcanan data ücretsizdir. Ancak Facebook, Twitter ve/veya http://m.gollercepte.tv adresi haricindeki sitelere yapılan bağlantılar data tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir.
 • Servise üye olmak için, çağrı merkezi, Hesabım, mobil internet, sms ve sim menü pop-up kanalları kullanılabilir.​​
Nasıl İptal Ederim?

 • GollerCepte üyeliğini sms ile veya faturama yansıt seçeneği ile satın aldıysanız Dünya Paketi için IPTAL DUNYA GOL, Avrupa Paketi için IPTAL AVRUPA GOL, Standart Paket için IPTAL GOL, Süper Paket için IPTAL GC SUPER yazarak 2200'a sms gönderebilirsiniz.
 • Ücretli üyeliğinizi App Store veya Google Play üzerinden başlattıysanız, iptal işlemini de store’lar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Takımına Özel İçerikler
GollerCepte ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız takımınıza özel içerikler ve son dakika haberleri anında cebinize geliyor.

Eşsiz Videolar
Geniş video arşivimizde Bundesliga, Premier Lig gibi en popüler liglerden NBA’e kadar tüm videolar sizi bekliyor.

Kazandıran İddaa Tahminleri
Uzman görüşlerin yorumladığı maçların geniş İddaa analizler ile bundan sonra maçlara daha fazla hakim olacaksınız.

Her Gol 100 MB
Her Gol 100 MB ile haftalık paketinize tanımlanan hak kadar maç seçer, o maçlarda atılan gol kadar* internet kazanırsınız.

*Maç başına en fazla 1GB internet kazanılabilir.

Arkadaşını Davet Et

Takımına aşık arkadaşlarını davet et, spor dolu dünyaya dahil olurken takımına destek ol!

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?