Kurumsal Siteye Git

GollerCepte

Turkcell Goller Cepte servisi nedir?
Active
Kullanıcıların taraftarı oldukları takımın ya da diğer takımların haberlerini, maç sonuçlarını ve istatistiklerini takip edip, dünyanın önemli liglerinden özel video içeriklerine ulaşabilecekleri, aynı zamanda “Her Gol 100 MB” ile internet kazanıp, uygulamadaki oyunlarla eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlayan bir servistir.
Nasıl kullanırım?
Active

http://trcll.im/GollerCepte linkinden veya App Store, Google Play Store veya Huawei App Gallery içerisinden GollerCepte şeklinde aratarak 4 büyük takıma özel ve diğer takımlar için hazırlamış olduğumuz uygulamalardan dilediğinizi indirebilir, ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Paket detayları nedir?
Active

Süper Paket: Haftalık 8 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, kazandıran İddaa analizleri sunan, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, Avrupa’nın en seçkin liglerinden maç özetleriyle sizi futbola doyuracak paketimizdir.

Tüm paketlerde kazanılan 100MB ve katı internet paketleri günlük paketlerdir.
Standart Paket: Haftalık 6 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, futbol adına yaşanan heyecanı cebinize getirecek paketimizdir.

Tüm paketlerde kazanılan 100MB ve katı internet paketleri günlük paketlerdir.
İddaa Paketi: Haftalık 3 adet her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, kazandıran İddaa analizleri sunan, sürpriz hediyeleriyle sizi mutlu edecek, İddaa ile yatıp kalkan kullanıcılarımız için özel olarak hazırladığımız paketimizdir.

Tüm paketlerde kazanılan 100MB ve katı internet paketleri günlük paketlerdir.
Dünya Paketi: Haftalık 5 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Dünya'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir.

Tüm paketlerde kazanılan 100MB ve katı internet paketleri günlük paketlerdir.
Avrupa Paketi: Haftalık 2 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Avrupa'nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA'den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir.

Tüm paketlerde kazanılan 100MB ve katı internet paketleri günlük paketlerdir.

Hangi paket için ne kadar öderim?
Active

Sms ile başlatılan aboneliklerde; 

Süper Paket: Haftalık 4,9TL olarak ücretlendirilir ve servis aylık yenilenir.
Standart Paket: Aylık (4 hafta) 16,8 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.
İddaa Paketi: Aylık (4 hafta) 13,99 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.
Dünya Paketi: Aylık (4 hafta) 9,9 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.
Avrupa Paketi: Aylık (4 hafta) 5,9 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.

Store üzerinden başlatılan abonelikde; 

Süper Paket: Aylık 19,96TL olarak ücretlendirilir ve servis aylık yenilenir.
Standart Paket: Aylık (4 hafta) 17 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.
İddaa Paketi: Aylık (4 hafta) 14 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.
Dünya Paketi: Aylık (4 hafta) 9,9 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.
Avrupa Paketi: Aylık (4 hafta) 5,9 TL olarak tahsil edilir ve servis aylık yenilenir.

Kimler kullanabilir?
Active
Tüm operatör müşterileri bu servisten yararlanabilir. Paketlerimizi satın almak istediğinizde ister sms göndererek, ister faturanıza yansıtarak, ister TL’niz ile ödeyerek, isterseniz de uygulama içerisindeki satın al butonlarıyla marketler üzerinden paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Paketlere nasıl abone olunur?
Active

Paketlerimizi ister sms göndererek, ister faturanıza yansıtarak, ister TL’niz ile ödeyerek, isterseniz de uygulama içerisindeki satın al butonlarıyla marketler üzerinden paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
SMS ile abonelikte,

Süper Paket için GC SUPER
Standart Paket için GOL
İddaa Paketi için IDDAA
Dünya Paketi için DUNYA GOL
Avrupa Paketi için AVRUPA GOL
yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Abonelik, size gelecek olan SMS’e vermeniz ile başlar.

Nasıl iptal ederim?
Active
GollerCepte üyeliğini sms ile veya faturama yansıt seçeneği ile satın aldıysanız;
SMS ile abonelikte,
Süper Paket için IPTAL GC SUPER
Standart Paket için IPTAL GOL
İddaa Paketi için IPTAL IDDAA
Dünya Paketi için IPTAL DUNYA GOL
Avrupa Paketi için IPTAL AVRUPA GOL
yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

Ücretli üyeliğinizi App Store veya Google Play üzerinden başlattıysanız, iptal işlemini de store’lar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Servis kullanımına data bağlantı ücreti dahil midir?
Active

Goller Cepte mobil uygulamalarında ve http://m.gollercepte.tv sitesinde reklam haricinde tüm içeriğe erişim sırasında harcanan data Turkcell müşterileri için ücretsizdir. Turkcell haricindeki müşteriler kendi operatörleri tarafından belirlenen ücretlendirmeye tabidir.

Birden fazla paket satın alabilir miyim?
Active

İddaa, Standart ve Süper paket kendi arasında şu şekilde sıralanır: İddaa paketi en baz, Standart paket bir üst ve Süper paket ise en kapsamlı pakettir. Bu 3 paketten birine halı hazırda bir abonelik mevcutsa, daha kapsamlı olan paketi satın almak mümkündür. Daha kapsamlı olan yeni pakete abonelik başlatılmak istenildiğinde, mevcuttaki düşük paket yerine anında aktiflenecektir. Mevcutta olan abonelikten daha düşük pakete abonelik başlatılmak istenir ise satın alınamamaktadır. Ancak mevcut abonelikte  iptal yapılıp, dönem sonu beklenip, daha üst paket satın alma işlemi ondan sonra yapılabilir.
Dünya paketi ve Avrupa paketi ise, tüm paketlerden bağımsız olarak, ayrıca satın alınabilmektedir. Dünya Paketi ve Avrupa Paketi sahibi kullanıcılarımız diğer paketleri satın alamazlar, paketlerini iptal etmeleri gerekir. Paketlerini iptal ettikten sonra diğer paketleri satın alabilirler. İptal edildikten sonra store üzerinden satın almak isteyen kullanıcılar bir önceki paketinin dönem sonunu beklemelidir ancak sms ile kullanmak istediği paketin keywordü gönderdiği taktirde istediği paketi hemen satın alıp kullanmaya başlayabilir. 

Kapat
Yardım ister misiniz?