Kurumsal Siteye Git

Google Play'de Paycell Mobil Ödeme

Google Play'de Paycell Mobil Ödeme

Paycell Mobil Ödeme ile Google Play’de dilediğiniz uygulamayı kolayca satın alabilir, uygulama içi harcamalarınızı sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
  • Google Play Store'da Paycell Mobil Ödeme’yi kullanmak için Google Play Store uygulaması üzerinden ödeme yönteminizi Paycell | Turkcell olarak seçmeniz yeterlidir. Hattınızı Paycell ya da Dijital Operatör Uygulamaları, SMS ya da Çağrı Merkezi kanalı üzerinden Mobil Ödeme kullanımına açabilirsiniz.
  • Satın Alma işlemi için üzerinde tutar yazılı satın al düğmesine basarak işleminizi başlatabilir, açılacak onay ekranında onayınızı vererek işleminizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.
Servis Detayları

Turkcell'liler Google Play’de tüm uygulama, oyun ve oyun içi harcamalarını sadece cep telefonu numaralarını kullanarak tek tıkla ve güvenle yapıyor. Turkcell’lilere özel bu olanak sayesinde ödeme, kredi kartı bilgileri girilmeden, faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor. Tüm Android cihazlarda kullanılabilen Paycell Mobil Ödeme Servisi’nden, hem faturalı hem de ön ödemeli hatta sahip Turkcell’liler faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, Türkiye’de ilk kez Google Play’de kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor.

Ücretlendirme

Paycell​ faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.

LİMİT BİLGİLERİ

​Servis​
Tek İşlem Limiti​Faturalı Hatlar için
Aylık Limit
​Faturasız Hatlar için
Aylık Limit
​Google Play Store
Uygulama ve Uygulama İçi Harcamalar
300 ​ TL​
200 TL - 1100 TL
500 TL​
  • MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilginizi öğrenebilirsiniz.
  • Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için 532'yi arayabilirsiniz.
  • Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 60 TL'dir.
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?