Kurumsal Siteye Git

Facebook'ta Paycell Mobil Ödeme

Facebook'ta Paycell Mobil Ödeme

Paycell Mobil Ödeme ile Facebook’taki tüm uygulama ve oyun harcamalarınızı sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

  • Uygulama ya da oyun içerisinde yer alan satın alma düğmesine tıklayarak satın alma işleminizi başlatabilirsiniz. Satın alma ekranlarında cep telefonu numaranızı ilgili alana girerek ödeme adımlarına devam edebilirsiniz. İşlemin devamında onayınız için cep telefonunuza onay SMS'i gelecektir. Onay SMS'ine EVET yazarak geri dönüş yaptığınızda satın alma işleminiz tamamlanacaktır.
  • Satın alma işleminde "Hızlı satın alım için numaramı 90 gün kaydet" seçeneğini işaretleyerek işleminize devam ederseniz, 90 gün boyunca yapacağınız işlemler için sizden ayrıca SMS onayı alınmayacak, yalnızca bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Bu seçeneği işaretleyerek tek tıkla ödeme işleminin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Ücretlendirme

Paycell​ Mobil Ödeme’de sadece onay için gönderilen kısa mesaj 50 kuruş olarak ücretlendirilir. Turkcell faturanıza yansıyan alışveriş tutarınız üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.

LİMİT BİLGİLERİ

Tek İşlem Limiti​Faturalı Hatlar için
Aylık Limit​
​Faturasız Hatlar için
Aylık Limit
​Facebook Uygulama
ve
Uygulama İçi Harcamalar
​120 TL​200 TL - 500 TL​500 TL

  • MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilginizi öğrenebilirsiniz.
  • Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 532.
  • Abonelik yaşı 90 günün altında olan faturalı hatlar için aylık limit 35 TL'dir.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?