Kurumsal Siteye Git

Turkcell Neredeyim

Turkcell Neredeyim nedir?
Active
Turkcell Neredeyim; bulunduğunuz bölgenin adres bilgisi, size en yakın noktalar ve telefonları, coğrafi konum bilgileri, polis ve sağlık acil durum telefonları cep telefonunuza SMS olarak gönderen bir uygulamadır.
Nasıl kullanırım/alırım?
Active
2222’ye mesaj göndererek, bulunduğunuz yerin bilgilerini ve öğrenmek istediğiniz diğer noktaları SMS olarak alabilirsiniz.
Kimler kullanabilir?
Active
Tüm Turkcell müşterileri Turkcell Neredeyim uygulamasını kullanabilir.
Hangi telefonlar destekliyor?
Active
SMS alabilen tüm telefonlar Turkcell Neredeyim uygulamasını destekliyor.
Yerimi ne kadar doğru tespit ediyor?
Active
Servis, müşterinin sinyal aldığı baz istasyona göre yer tespiti yaptığı için, yaklaşık 300 ile 500 m arasında değişmektedir. Şehir dışı ve kırsal alanda 1- 1,5 km’yi bulmaktadır.
İletilen Telefon numaralarına tıklayamıyorum neden?
Active
Telefon fonksiyonu ile ilgili bir özelliktir. Telefonunuzun mesaj içerisinde yer alan numara bilgilerini tıklayarak arama özelliğine sahip olması gerekir.
Nasıl iptal ederim?
Active
Turkcell Neredeyim abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir.
Bilmenizde fayda var
Active
Müşterinin konumuna dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Müşterinin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Gönderilen konum bilgisi şehir içerisinde yaklaşık 300-500 metre, şehir dışında yaklaşık 1-1,5 km hassasiyetle sağlanmaktadır.

Konum bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki kurumların telefonunun kapalı olması, numarasının değişmiş olması, telefonun açılmaması ya da sistemsel hatalardan ve transmisyon kesintilerinde yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir.

Servisi kullanan müşterilerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.
Kapat
Yardım ister misiniz?