Kurumsal Siteye Git

Turkcell Resmi İşlerim Uygulaması

Turkcell Resmi İşlerim Uygulaması

Turkcell ile resmi işlerinizin takibi artık daha kolay!

Devlet kurumlarındaki işlerinizi gözünüzde büyütmeyin.

Elektrik faturanızı her ay takip etmekten yoruldunuz mu? Resmi İşlerim size ayda 2 defa ödenmemiş faturanızı hatırlatır.

Çocuğunuzun okul durumu ile ilgili her şey burada!

Çalışan bir anneyseniz ve çocuğunuzun okuluna yeterince zaman ayıramıyorsanız; notları, devam durumunu ve pek çok bilgiyi Resmi İşlerimle takip edebilirsiniz.

Tüm ceza ve vergi borçlarınızı Resmi İşlerim ile öğrenebilirsiniz!

Trafik para cezalarınız, Motorlu Taşıtlar Verginiz ve diğer tüm vergi borçlarınız Resmi İşlerim ile bir tık kadar yakınınızda!

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

RESMI yazıp 2200'a göndererek uygulamayı indirebilirsiniz.

Ayrıca Apple Store, Google Play veya Turkcell Android Market'ten indirebilirsiniz.

Servis Detayları

Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır

Resmi İşlerim uygulaması arayüzü yenilenmiştir.
Eski uygulamada yaptığınız üyelikleriniz 24 saat içinde yeni uygulamanıza yansıyacaktır. Dilerseniz yeni uygulamadan da üyelik başlatabilirsiniz. SGK Servisi mobil hizmetimiz sona erdiği için eski uygulamadan tanımladığınız üyelikleriniz varsa otomatik iptal edilecektir.
Eski uygulamayı 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Belirtilen tarihten sonra bu uygulama üzerinden destek sağlanamayacaktır.

Ücretlendirme

​Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Tüm abonelerin uygulama içinden gerçekleştireceği servis kullanımları, ilgili servisin kendi ücret tarifesinden ücretlendirilecektir.

Nasıl İptal Ederim?

Uygulama içinden seçerek üyelik başlattığınız hizmetleri yine uygulama içinde "Üyeliklerim" bölümüne girerek iptal edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?