Kurumsal Siteye Git

AppMarket

AppMarket

Kredi kartına ihtiyaç duymadan en popüler oyun ve uygulamaları güvenli şekilde AppMarket'ten indirin!

Oyun İndirmek İçin Kredi Kartına İhtiyacın Yok!

Kredi kartına ihtiyaç duymadan en popüler oyun ve uygulamaları AppMarket'ten indirin!

Uygulama Ve Oyun İndirmenin En Güvenli Yolu.

Appmarket'te indirdiğin oyun ve uygulamalar özel güvenlik testlerinden geçer, telefonunuza zarar vermez.

AppMarkette Her Hafta Bir Süpriz Seni Bekliyor!

Yarışmalar, hediyeler, ödüller, kuponlar seni bekliyor!

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
 • MARKET yazıp 2222’ye SMS göndererek telefonunuza gelen linkten programı indirebilir ve cihazınıza kurarak kolayca kullanabilirsiniz.
 • MIX yazıp 2959'a göndererek AppMarket HappyMix servisine üye olup, kategori altında bulunan oyunlardan her hafta 2 tanesini ücretsiz olarak cep telefonlarına indirebileceklerdir. Servis üyeliği tüm vergiler dahil haftalık 2,8 TL'dir.
 • Servis iptali için IPTAL MIX yazıp 2959'a gönderilebilir.
 • Turkcell'liler aşağıdaki anahtar kelimeleri 2959'a göndererek AppMarket kuponu satın alabileceklerdir.
 • * Bu kampanyadan sadece gnctrkclliler faydalanacaktır.
  Keyword
  Numara Tutar Kupon
  3 ya da UC
  29591 TL3 TL
  20 ya da YIRMI
  29595 TL20 TL
  100 ya da YUZ295910 TL100 TL
  gnc30*29595 TL30 TL
Servis Detayları
Turkcell AppMarket’i kullanmak için herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Turkcell AppMarket, data bağlantısı için Turkcell internet bağlantı noktasını kullanır. Uygulamayı her çalıştırdığınızda güncel bilgileri ve varsa uygulamadaki güncellemeleri otomatik olarak ücretsiz indirir ve günceller.
Ücretlendirme
 • Turkcell AppMarket Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, bu mecraları ücretsiz gezebilirsiniz. AppMarket'ten satın aldığınız uygulamaları cep telefonunuza indirirken gerçekleştireceğiniz bağlantı için ücret ödemezsiniz.​
 • Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullandığınız internet, yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Yurt dışı internet tarife ücretlendirmesi için lütfen tıklayın.
Nasıl İptal Ederim?
Turkcell AppMarket, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Kullanmak istemediğiniz uygulamaları cep telefonunuzdan silebilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi
 • AppMarket Android uygulaması ve mobil siteden 10 TL ve üzeri uygulama indiren Turkcellilere 8-12 ve 9-13 saatleri arasında geçerli her yöne 4 Saat Konuşma ve AppMarket içerisinde kullanabilecekleri 10 TL'lik Hediye Kuponu hediye edilmektedir.
 • AppMarket uygulaması içerisinde bulunan Turkcell Play uygulaması içerisinde 1.000'e yakın oyunun bulunduğu abonelikli bir servistir. Abonelik ücreti haftalık 5TL olup, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Sunulan hizmete ilişkin ücret, faturaya yansıtılarak ya da ön ödemeli hatlardan düşülerek tahsil edilecektir. Onay işlemi 0,5 TL(KDV+ÖİV dahil)'dir. Abonelik iptali için IPTAL yazıp, 6662'ye gönderebilirsiniz. Paybyme Müşteri Hizmetleri No: 0212 2669890
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?