Kurumsal Siteye Git

AppMarket

AppMarket nedir?
Active
AppMarket, içerisinde 10.000'in üzerinde haber, oyun, hobi, spor, sağlık, eğlence gibi hayatı kolaylaştıracak uygulamanın bulunduğu bir dükkandır.
Nasıl kullanırım?
Active
MARKET yazıp 2222’ye göndererek gelen linkten uygulamayı ücretsiz olarak indirip, cep telefonunuza kurarak,
http://appmarket.turkcell.com.tr adresine cep telefonunuzun internet tarayıcısından giderek birbirinden güzel ve eğlenceli uygulamaları cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Kimler kullanabilir?
Active
Cep telefonunda GPRS internet ayarları yapılmış Android işletim sistemini destekleyen cep telefonu kullanan herkes AppMarket’i rahatlıkla kullanabilir.
AppMarket’in faydaları nelerdir?
Active
AppMarket ile Turkcell'liler telefonlarına uyumlu binlerce renkli, eğlenceli ve hayat kolaylaştıran uygulamaya tek uygulama üzerinden ulaşabilir, diledikleri uygulamayı buradan indirebilir.
Servisi destekleyen cihaz modelleri nelerdir?
Active
AppMarket, binden fazla telefon modeli tarafından desteklenmektedir.
Uygulamaları indirirken bir problem olduğunda ne yapmalıyım?
Active
Uygulamayı indirirken bağlantının kesilmesi durumunda ya da indirdikten sonra yanlışlıkla silmeniz halinde aynı hat ve telefon için tekrar ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
İnternet bağlantısı nasıl yapılır?
Active
Uygulamanın internet bağlantısı için Turkcell internet bağlantı noktasını kullanılır. Telefonunuzdan internet bağlantı noktası(apn) ile erişebilirsiniz, uygulamayı açtığınızda internet apn otomatik olarak seçilir.
Nasıl iptal ederim?
Active
AppMarket abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir. Kullanmak istemediğiniz uygulamaları cep telefonunuzdan silebilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?