Kurumsal Siteye Git

Turkcell Zeka Gücü

Turkcell Zeka Gücü Uygulaması Nedir?
Active

Turkcell Zeka Gücü uygulaması, çocukların teknoloji alanındaki yetkinliklerini arttırmak amacıyla robotik kodlama, uzay bilimleri, yapay zeka gibi konularda eğitimlere sahip ücretsiz bir mobil eğitim platformudur.  

Uygulamayı nasıl Kullanabilirim?
Active

  • Turkcell Zeka Gücü mobil uygulamasını telefonunuza indirmek için Apple App Store veya Play Store uygulama mağazalarında “Turkcell Zeka Gücü” yazarak indirebilirsiniz.
  • Dilerseniz mobil cihazlarınızdan http://trcll.im/ZekaGucu hızlı linkine tıklayarak da uygulama mağazalarına erişebilirsiniz.

Turkcell Zeka Gücü uygulamasından kimler yararlanabilir?
Active

  • Uygulama, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden kullanılabilir.
  • Uygulamanın desteklendiği iOS ve Android işletim sistemi versiyonları, uygulama mağazalarındaki (Apple App Store, Google Play Store) Turkcell Zeka Gücü uygulaması sayfasında belirtilmiştir.
  • Turkcell Zeka Gücü mobil uygulamasında; robotik kodlama, uzay bilimleri, yapay zeka gibi konularda eğitim almak ve algoritmik düşünme yeteneklerini geliştirmek isteyen tüm çocuklar için ücretsiz eğitimler bulunmaktadır. 

Turkcell Zeka Gücü uygulaması ücretli mi?
Active

Uygulama ücretsizdir. Uygulamayı kullanmak için ücretsiz kayıt yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken internet kotam etkilenir mi?
Active

Turkcell Zeka Gücü uygulamasında internet bağlantısı gerektiren özellikler olduğundan uygulamayı kullanırken mevcut internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. İnternet paketiniz varsa paketinizden düşülür.

Turkcell Zeka Gücü uygulamasını nasıl İptal ederim?
Active

Uygulamayı sildiğinizde iptal etmiş olursunuz. Hesap bilgilerinizi silmek için zekagucu@turkcell.com.tr  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Proje ile ilgili detaylı bilgileri nereden öğrenebilirim?
Active

Proje hakkında detaylı bilgi için https://zekagucu.turkcell.com.tr/ web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?