Kurumsal Siteye Git

TurkcellBizce

Sen de İndirimleri Bul, Çek, Paylaş!

İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz.

Bizce’de Eğlence Başlıyor!

Eğlenceli oyunlarımızla hem keyifli vakit geçirin hem de sürprizleri kaçırmayın.

Sorun Varsa Sorsana!

Aklınızdaki soruların cevapları Bizce’de. Her konunun uzmanına sorularınızı sorun, uzmanımız sorularınızı cevaplasın.

Turkcell Bizce | Mesleki Eğitimler

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

Bizce uygulamasını, akıllı telefonlarınıza Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Servis Detayları
  • Sen de İndirimleri Bul, Çek, Paylaş! İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz.
  • Eğlenceli oyunlarımızla hem keyifli vakit geçirin hem de sürprizleri kaçırmayın.
  • Sorun Varsa Sorsana! Aklınızdaki soruların cevapları Bizce’de. Her konunun uzmanına sorularınızı sorun, uzmanımız sorularınızı cevaplasın.
  • 27 Temmuz Saat: 00:01 – 25 Ağustos Saat 23:59 tarihinde Turkcell Bizce Uygulaması'nda Milli Piyango Iphone 11 Pro Çekiliş Kampanyası olacaktır. Çekilişle 5 kişi iPhone 11 Pro kazanacaktır. Ad-Soyad, İl ve telefon bilgileri detaylarıyla kayıt olan kişilere her gün için 1 çekiliş hakkı verilecek, toplamda 30 çekiliş hakkı ile sınırlı olacak. Kampanya tüm operatörlerden katılıma açık olup, katılım ücretsiz olacak. 
  • 8 Ekim Saat: 00:01 – 7 Kasım Saat 23:59 tarihinde Turkcell Bizce Uygulaması'nda Milli Piyango Samsung Note 10+ Çekiliş Kampanyası olacaktır. Çekilişle 5 kişi Samsung Note 10+ kazanacaktır. Ad-Soyad, İl ve telefon bilgileri detaylarıyla kayıt olan kişilere her gün için 1 çekiliş hakkı verilecek, toplamda 31 çekiliş hakkı ile sınırlı olacak. Kampanya tüm operatörlerden katılıma açık olup, katılım ücretsiz olacak. 
    1 Mart Saat: 00:01 – 31 Mart Saat 23:59 tarihinde Turkcell Bizce Uygulaması'nda Milli Piyango Sen Yeter ki Gülümse Çekiliş Kampanyası olacaktır. Çekilişle 5 kişi iPhone 12 Pro*, 5 kişi Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro, 5 adet Dyson Airwrap Complete kazanacaktır. Ad-Soyad, İl ve telefon bilgileri detaylarıyla kayıt olan kişilere her gün için 1 çekiliş hakkı verilecek, toplamda 31 çekiliş hakkı ile sınırlı olacak. Kampanya tüm operatörlerden katılıma açık olup, katılım ücretsiz olacak. 
     *Kart ve Hat hariç


Ücretlendirme

​Bizce uygulamasını indirmek tüm kullanıcılar için ücretsizdir.
Turkcell’li kullanıcılar için Bizce içindeki videolar ücretsiz izleyebilir.
Diğer operatör kullanıcılarımızın kullanımları, kendi operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?