Kurumsal Siteye Git

UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu ile UpCall uygulaması üzerinden bilmediğiniz numaraları bulup arayabilir, UpCall'u reklamsız kullanabilirsiniz.

2,99 TL / AY

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

DOLU yazıp 2200'a göndererek ya da UpCall uygulaması içinden Size Özel Teklifler bölümünden bu pakete üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra UpCall uygulaması üzerinden ayda 500 adet başarılı isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Ek olarak, UpCall uygulamasını reklamsız olarak kullanabilirsiniz. UpCall uygulaması için tıklayın

Servis Detayları

UpCall Dolu Dolu paketine sadece Turkcell aboneleri üye olabilir. Pakete üye olduktan sonra UpCall uygulamasını indirip “Bul” bölümünden “Bilinmeyen Numaralar” kısmına girerek isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yaptığınızda sonuç gelmesi durumunda aylık başarılı 500 adet sorgulama hakkınızdan düşecektir. Ek olarak, UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde UpCall uygulaması içindeki reklamları artık görmezsiniz.

Ücretlendirme

​Servis ücretli aylık 2,99 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Nasıl İptal Ederim?

UpCall Dolu Dolu paketini iptal etmek için, IPTAL DOLU yazıp 2200'a SMS göndererek, turkcell.com.tr'den, Dijital Operatör Uygulamasından, Turkcell Mağazalarına giderek ya da Çağrı Merkezini arayarak servisi iptal edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?