Kurumsal Siteye Git

UpCall Dolu Dolu Paketi

500 adet sorgulama hakkım bittiğinde ne olur?
Active

Uygulamanın tüm kullanıcılarına sunduğu Turkcell aboneleri için ücretsiz 3 adet sorgulama hakkınızı kullanabilirsiniz. O haklarınızı da bitirirseniz, Dolu Dolu paketinizin yenilenme dönemini geldiğinde tekrar 500 adet sorgulama hakkı size tanımlanır, o zaman tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Servise nasıl üye olabilirim?
Active

DOLU yazıp 2200'a göndererek, UpCall uygulaması içinden Profil kısmındaki size özel teklifeler bölümüne girip, Turkcell Çağrı Merkezinden ya da Turkcell Mağazalarından servise üye olabilirsiniz.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Servis üyeliğiniz başladıktan sonra UpCall uygulamasına girip paketiniz kapsamında Turkcell aboneleri için bilinmeyen numara sorgulamasına başlayabilirsiniz. Ek olarak, Dolu Dolu paketine üye olduktan sonra uygulamayı kapatıp tekrar açtığınızda, reklamsız kullanmaya başlayacaksınız.

Nedir?
Active

UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde UpCall içerisinden Turkcell aboneleri için isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Paketinizin kullanım dönemi boyunca 500 adet başarılı sonuç dönen sorgulama hakkınız mevcut. Ek olarak, bu paket sayesinde UpCall içerisinde çıkan reklamları görmezsiniz.

Servis her ay yenilenecek mi?
Active

Evet, servis her ay yenilenmektedir. Yenilenmeden 3 gün önce cep telefonunuza bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Ay içerisinde birden fazla kez servise abonelik yapabilir miyim?
Active

Hayır, servise ay içerisinde bir kez üye olup, iptal etseniz bile  paketinizin yenilenme dönemine kadar servisten yararlanabilirsiniz.

Nasıl Kullanabilirim?
Active

Servis üyeliğiniz başladıktan sonra UpCall uygulamasına girip paketiniz kapsamında Turkcell aboneleri için bilinmeyen numara sorgulamasına; numaradan isim, isimden numara sorgulamasına başlayabilirsiniz. Ek olarak, Dolu Dolu paketine üye olduktan sonra uygulamaya girip çıktıktan sonra UpCall uygulamasını reklamsız kullanmaya başlayacaksınız.
Kimler yararlanabilir?
Active

Turkcell bireysel ve kurumsal tüm faturalı ve ön ödemeli abonelerimiz bu servisten faydalanabilir.
Servisin içeriği ve özellikleri nedir?
Active

  • UpCall uygulaması içerisinden 500 adet Turkcell aboneleri için;isimden numara, numaradan isim sorgulaması yapabilirsiniz. İsim ya da numara sonucu dönen, sorgulamalarınız 500 adet sorgulama hakkınızdan düşecektir.
  • Ek olarak, UpCall uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz.

Servis yurt dışında geçerli mi?
Active

Evet

500 adet sorgulama hakkım bittiğinde ne olur?
Active

UpCall Dolu Dolu paketi kapsamındaki sorgulama hakkınızı bitirirseniz, takvim ayı boyunca geçerli olan 3 adet ücretsiz sorgulama hakkınızı kullanabilirsiniz. Eğer onu da bitirirseniz, paketinizin yenilenme tarihinde tekrar sorgulama yapmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl İptal ederim? İptal olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?
Active

IPTAL DOLU yazıp 2200’a mesaj atabilirsiniz. Iptal edildiğinde bilgilendirme SMS olarak gönderilecektir.

İptal işlemi yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?
Active

Iptal talebi alındıktan sonra paketinizin yenilenme dönemine kadar servisten yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması ve hat iptal edildiğinde devam eder mi?
Active

Ödeme tipi değişikliğinde devam eder, geri kalan durumlarda iptal olur. 

Fatura borç nedeniyle hattın kapatılması durumunda devam eder mi?
Active

Hayır etmez

Kapat
Yardım ister misiniz?