Kurumsal Siteye Git

UpCall Statune Servisi

UpCall Statune Servisi

UpCall Statune servisi ile sevdiklerine o an ne ile meşgul olduğunu telefonunu açmadan söyle! Aynı zamanda her hafta için günlük 500MB hediyesi kazan!

3 TL / HAFTA

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

SMS ile abonelik başlatmak için STATUP yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını indirerek “Arayana Ne Dinletsem” bölümünden abonelik başlatabilirsiniz. Bip üzerinde UpCall Statune kanalından abonelik başlatabilirsiniz.  Tonları dinleyerek istediğiniz tonu atayabilirsiniz. 

Servis Detayları

UpCall Statune servisi hayatınızı nasıl kolaylaştırır?

  • Telefonunuzu acamadıgınız anlarda sizi arayanlara aşağıdaki tonları dinletebilirsiniz. Tek tıkla tonu kaldırıp, tekrar atayabilirsiniz. Aynı zamanda UpCall’dan atadığınız tonu Bip’ten yönetebilirsiniz. UpCall Statune servisi aboneliğinizin ilk 6 haftasında, günlük 500MB faydası aboneliğinizin yenilendiği günlerde  hattınıza tanımlanır. Hattınızda yeterli TL olmaması durumunda data faydanız aktiflenmez.
  • Toplantıdayım, Telefonum Sessizde, Meşgulüm, Yurtdışındayım, Maç İzliyorum, Araba Kullanıyorum, Sinemadayım, Tatildeyim,  Spor Yapıyorum, Cevap Veremiyorum, İzindeyim 

Ücretlendirme

​Servis ücreti KDV, ÖİV dahil 3TL’dir.Yeterli bakiyeniz olmaması durumunda, hattınızda bulunan bakiyeye karşılı​k gelen gün sayısı kadar servisten yararlanabilirsiniz.​

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?