Kurumsal Siteye Git

YaaniTarayıcı

YaaniTarayıcı

İnternetin yeni adı.

YaaniTarayıcı

Çekiliş var! YaaniTarayıcı (mobil uygulama) ana sayfasında bulunan Çekiliş var butonundaki formu doldurarak hemen çekilişe katıl, 10 telefondan birini kazanma şansını yakala. Her gün 1 yeni çekiliş hakkı kazanabilirsin. Hemen telefonuna indir.

DAHA FAZLA

Servis Detayları

Yaani’yi; Masaüstü veya Mobil Web tarayıcınız üzerinden https://www.yaani.com.tr adresine girerek ya da mobil cihazlarınıza Yaani uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirerek kullanılabilirsiniz. Yaani, tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabilir.

Yaani  uygulamasını tüm Android 5.0, iOS 11.4 ve üzeri işletim sistemlerine sahip mobil cihaz kullanıcıları indirip kullanabilirsiniz.
Yaani , kullanıcıların sahip olduğu hızlı ve güvenli web gezinme deneyimini, Yaani'ye özel özelliklerle birleştirmektedir. Yaani'yi kullanan kullanıcılar önemli buldukları her şeye tek bir yerden erişim sağlayabilecekleri kişiselleştirilmiş bir internet deneyimine sahip olurlar.

  • İstediğiniz bilgiyi arayın;
  • Güncel haberleri okuyun;
  • Anında bulunduğunuz lokasyondaki hava durumunu öğrenin;
  • En yakın sinemada oynayan filmleri ve seansları öğrenin;
  • Aradığınız müziği Fizy’de dinleyin;
  • Favori sitelerinizi kaydedin, arkadaşlarınızla paylaşın.
Ayrıca Turkcell aboneleri Yaani Uygulaması’nı kullanarak Yaani uygulaması içerisine kullanabilecekleri internet paketi kazanırlar.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?