Kurumsal Siteye Git

Oynapp Servisi

Oynapp Servisi

Oynapp Servisi, kullanıcıların oyunlar oynayıp, turnuvalara katılabilecekleri bir oyun platformudur.

9,80 TL / HAFTA

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

Oynapp Servisi’ne 2 farklı kanal üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ya da www.yetenekderbisi.com mobil sitesi üzerinden HTML5 tabanlı mobil oyunlara erişilebilir.

Servis Detayları

Android Uygulama:
Yetenek Derbisi Servisi; Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Android tabanlı oyun uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar akıllı telefonları ile oyun oynayabilmek için Oynapp Servisi satın alarak platformdaki oyunları oynayabilip sunulan turnuvalara katılabilmektedir.

HTML5 Mobil Web Uygulaması:
Kullanıcıların akıılı mobil telefonları ile www.yetenekderbisi.com mobil sitesi üzerinden HTML5 tabanlı mobil oyunlara erişebildikleri bir oyun platformudur. Kullanıcılar, Oynapp Servisi'ni satın alarak platform üzerindeki oyunları oynayıp, turnuvalara katılabilmektedir.

Ücretlendirme

Oynapp Servisi​ haftalık tüm vergiler dahil 9.8 TL lik ücretlendirme ile aylık yenilenen bir servistir. Müşteriden haftalık paket ücretinin tek seferde tahsil edilemediği durumlarda günlük olarak 1,4 TL’lik ücretlendirme denenir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız​.

Nasıl İptal Ederim?

  • Servisin iptali için kullanıcının IPTAL yazıp 5959’a göndermesi yeterlidir.
  • Müşteri Hizmetlerinden ve mobil cihazdan yetenekderbisi.com html5 mobil web uygulamasından da paket iptal edilmektedir.
  • Android uygulamasını indirmiş kullanıcılar uygulama içerisinden aboneliklerini iptal edebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?