skip to content
Görme Engelliler için Fatura Servisi
Görme Engelliler için Fatura Servisi Nedir?

Daha Fazla Bilgi

Sesli fatura bilgilendirme servisi ile, görme engelli müşterilerimizi faturaları ile ilgili bilgilendiriyoruz. Ayrıca isteyen görme engelli müşterilerimiz, faturalarını düzyazı e-fatura olarak alıp, fatura özetlerini kullandıkları okuma programlarında okutabilirler. Bu servisler ücretsizdir.

Servis Detayları

Sesli fatura bilgilendirme servisi : Görme engelli müşterilerimizi, faturaları hakkında bilgilendiren ücretsiz bir hizmettir. Bu servisten yararlanan müşterilerimiz, fatura kesimlerinden 2 gün sonra otomatik olarak aranmakta, fatura tutarları, son ödeme tarihleri, ve fatura özetleri ile iglili bilgilendirilmektedir. Bu servisten yararlanan müşterilerimizin mevcut fatura gönderim tipleri (posta ile, e-fatura veya SMS fatura olarak) etkilenmemektedir. Örneğin e-fatura abonesi olan bir müşterimiz bu servisten yararlanabileceği gibi e-fatura aboneliği de devam edecektir.
Düzyazı e-fatura servisi: E-fatura abonesi olan görme engelli müşterilerimizin, fatura tutarlarını ve fatura özetlerini, kullandıkları bilgisayardan okuma programlarında okutabilmelerini sağlayan ücretsiz hizmettir. Bu servisten yararlanacak müşterilerimizin e-fatura abonesi olması gerekmektedir.

Nasıl İptal Ederim?

En yakın Turkcell Mağazasına giderek ve ’yi arayarak başvurmanız yeterli olacaktır.

Ücretlendirme

Sesli Fatura Bilgilendirme ve Düzyazı E-fatura Servisleri ücretsizdir.