Kurumsal Siteye Git

Gelişmiş Bağlantı Teknolojisi

Turkcell’den yepyeni bir teknoloji! Gelişmiş Bağlantı Teknolojisi ile telefonunuzun pil ömrü artık çok daha uzun! Birlikte, her gün daha iyiye…


DUYURU

Turkcell’in çekim gücü telefonun pil ömrünü çok uzatır! Turkcell’in şebekesinde bulunan ve gelişmiş internet bağlantısı sağlayan Gelişmiş Bağlantı Teknolojisi (Continuous Packet Connectivity) sayesinde Turkcell’lilerin bu özelliği destekleyen telefonlarının pil ömrü çok daha uzun ömürlü.

  • Gelişmiş Bağlantı Teknolojisi nedir?

Gelişmiş Bağlantı Teknolojisi, siz değerli müşterilerimizin bu özelliği destekleyen akıllı telefonlarının pil ömrünü ve performansını iyileştirir.

  • Gelişmiş Bağlantı Teknolojisinden faydalanmak için ne yapmam gerekli?

Turkcell’in bu yepyeni teknolojisinden faydalanmak için sadece bu teknolojiyi destekleyen akıllı telefonunuz olması yeterli.

  • Gelişmiş Bağlantı Teknolojisini destekleyen akıllı telefonlar nelerdir?

APPLE Iphone 5C, APPLE Iphone 5S, APPLE Iphone 6, APPLE IPhone 6 Plus, LG Optimus G PRO, LG G2, LG G Flex, LG Nexus 5, LG G3, LG G3 Beat, LG G2 Mini, LG Optimus L7, NOKIA Lumia 800, NOKIA Lumia 925, NOKIA Lumia 1020 ,NOKIA Lumia 625, NOKIA Lumia 1320, NOKIA Lumia 1520 ,NOKIA Lumia 930, NOKIA Lumia 630, NOKIA Lumia 530, SONY Xperia Z, SONY Xperia SP, SONY Xperia Z Ultra, SONY Xperia Z1, SONY Xperia Z1 Compact, SONY Xperia Z2, SONY Xperia M2, SONY Xperia Z3, SONY Xperia Z3 Compact,, SONY Xperia C3, SONY Xperia T3, SONY Xperia J, SONY Xperia M,SONY Xperia L, TURKCELL T50.

  • Nasıl ücretlendirilirim?

Siz değerli müşterilerimiz, Turkcell’in çekim gücü ile telefonunuzun pil ömrünü daha uzun kullanabilmeniz için geliştirdiğimiz bu teknoloji için ücret ödemezsiniz.