Kurumsal Siteye Git

İngiltere Premier Ligi’nin ardından Turkcell TV+’tan sporseverlere bir müjde daha

Dünyanın en önemli basketbol ligi olan NBA de bundan sonra yeni nesil televizyon platformu Turkcell TV+’ta yayınlanacak.

DUYURU

Dünyanın en değerli futbol ligi olan İngiltere Premier Ligi’nin 3 yıllık resmi yayın hakları Turkcell, hem evde hem de mobil cihazlardan izlenebilen televizyon platformu Turkcell TV+ ile sporseverleri sevindirmeye devam ediyor. Dünyanın en yetenekli futbolcularını 3 yıl boyunca yüksek yayın kalitesiyle ister evlerindeki televizyonlardan, ister cep telefonları ve tabletlerinden Turkcell TV+ sayesinde takip edecek olan sporseverler, artık aynı heyecanı dünyanın en önemli ve prestijli basketbol ligi NBA için de yaşayacak.

İngiltere Premier Ligi ve NBA’nın dışında Formula 1 yarışları, Çin Futbol Ligi, teniste ATP Tour maçları, Türkiye Voleybol Ligi, Barcelona TV ve Bayern TV gibi zengin spor içerikleri de yakında Turkcell TV+’ın spor kanalında HD yayın kalitesinde izlenebilecek. Turkcell TV+, sporseverler için önemli olan iki özelliği bir arada sunuyor. “Kayıt Etme” özelliği ile kaçırılan maçları yeniden izleme fırsatı verirken, “Geriye Alma” özelliği sayesinde de kaçırılan pozisyonların tekrarını izleme şansını sunuyor.


Detayli bilgi