Kurumsal Siteye Git

Kullanım bilgileriniz artık en güncel haliyle cebinizde!

​​Turkcell'in tüm bireysel faturalı tarifelerinde geçerli olan bir yenilikle, kullanımlarınızı artık 6-12 saat gecikme olmadan en güncel haliyle takip edebilirsiniz.


BASIN
Paket kalan bilginiz ve ulaştığınız fatura tutarı ile ilgili yaptığımız bilgilendirme hizmetlerimiz en güncel haliyle devrede!
  • Turkcell'in tüm bireysel faturalı tarifelerinde geçerli olan bir yenilikle, kullanımlarınızı artık 6-12 saat gecikme olmadan en güncel haliyle takip edebilirsiniz.
  • Konuşma ve mesajlaşma paketlerinizin %80’ine ulaştığınızda ve paketinizi bitirdiğinizde, sizi saniyesi saniyesine güncel sonuçlarla anında kısa mesajla bilgilendiririz. İnternet paketlerinizin %80’ine ulaştığınızda ve paketinizi bitirdiğinizde yaptığımız bilgilendirmelerde ise en fazla 1 saatlik gecikme olabilir.
  • Ayrıca siz de dilediğiniz zaman, paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye ve ulaştığınız fatura tutarını KONTROL yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz olarak sorgulayabilirsiniz.
  • Böylece kullanımlarınızı en gerçek haliyle bilir ve dilediğiniz gibi ayarlarsınız.
  • Bu hizmet belirtilen şekilde Türkiye’de ilk defa tüm yurt içi paketlerde Turkcell tarafından verilebilmektedir.


Ücretsiz Paket Kalan servisimizle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.
Ücretsiz Fatura Kontrol servisimizle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Yurt dışında yapılan kullanımlarla ilgili bilgilendirme ne şekilde yapılmaktadır?
Yurt dışında Camel anlaşması olan operatör aracılığıyla yapılan kullanımlara ait bilgilendirme, yukarıda belirtildiği şekilde yapılmaktadır. Camel anlaşması olmayan operatör aracılığıyla yapılan kullanımlara ait bilgilendirme süresi ise o operatörün kullanım bilgisini Turkcell’e iletmesine bağlı olarak değişmektedir.