Kurumsal Siteye Git

Kurumsal hatlarda hat kullanıcısı bilgilerinin kayıt altına alınması

​​Bilgi Teknolojileri Kurumunun 8.11.2016 tarihli kararına istinaden kurumsal hat kullanıcı bilgilerinin kayıt edilmesi gerekmektedir.


DUYURU

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun 8.11.2016 tarihli ve 2016/DK/457 sayılı kurul kararıyla, işletmecilerce; kurumsal abonelik kapsamındaki numaraların, hangi kullanıcı tarafından kullanıldığının, ilgili kurumsal aboneden temin edilmesi ve herhangi bir kullanıcı değişikliği durumunda da söz konusu bilgilerin güncelliğinin sağlanmasına yönelik gerekli tedbirlerin alınmasına karar verilmiştir.

Bu kapsamda, Şirketimiz nezdinde kurumsal aboneliği bulunan şirketinize ait ses ve data hat kullanıcılarının Ad-Soyad, TCKN, Doğum Tarihi ve e-posta bilgilerinin, Şirketim uygulaması ve Online İşlemler ekranlarından girişlerini ivedilikle sağlamanız gerekmektedir. Sayılan bilgi girişlerini yaptığınız hat kullanıcılarının değişmesi veya işten ayrılmaları durumunda da, yeni kullanıcıya ilişkin aynı bilgileri, aynı yöntemle güncellemeniz gerekmektedir. Kullanıcı bilgilerinin girişi için tıklayınız.