Kurumsal Siteye Git

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hızlı ve kolay geçiş Turkcell Mobil Ödeme’de.

​İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Turkcell Mobil Ödeme ile “Fast Track” hizmetini SMS atarak satın alıp, havalimanında ihtiyaç duyduğunuz konforlu, hızlı ve kolay geçişe sahip olabilirsiniz.


HABER

  • Fast Track hizmeti iç ve dış hat yolcuları için farklı ürün seçenekleri şeklinde sunuluyor. İç hat yolcuları, Domfast kodlu ürünü mobil ödeme ile satın alıp, terminal girişindeki CIP geçişini kullanarak hızlı geçiş yapabiliyor. İç hat yolcuları ayrıca, domcip kodlu ürünü satın alarak ise iç hat Lgm Lounge alanından yararlanabiliyor. Avantajlı pakete sahip olmak isteyen iç hat yolcuları ise Domplus’ı satın alarak hem terminaldeki güvenlik kontrol noktalarından CIP geçişi kullanarak hızlı geçiş yapabilir, hem de iç hat Lgm Lounge’dan ücretsiz olarak yararlanabilir.
  • Dış Hat yolcuları ise fast track hizmetine ait infast ürününü satın alarak, terminalde bulunan güvenlik ve pasaport kontrolünden CIP geçiş noktalarını kullanarak daha hızlı geçiş yapma şansına sahipler. Yine dış hat yolcuları intcip ürününü satın alarak dış hat Lgm Lounge’dan, Intplus ürününü satın alarak ise hem güvenlik noktalarındaki CIP geçişlerinden hem de dış hat Lgm Lounge’dan aynı anda ücretsiz yararlanabilme avantajına sahip oluyorlar.
  • Dilediğiniz hizmete ait aşağıdaki listede yer alan SMS kodunu 7979’a gönderin, hemen satın alın!

SMS kodu
Fast track iç hat DOMFAST
İç hat lounge DOMCIP
Fast track + İç hat lounge DOMPLUS
Fast track dış hat INTFAST
Dış hat lounge INTCIP
Fast track + Dış hat lounge INTPLUS