Kurumsal Siteye Git

Turkcell Akademi uygulaması yayında!

​Android ve iOS uygulamaları ile Turkcell Akademi eğitimleri yanında.


TURKCELL AKADEMI

Turkcell Akademi eğitimlerine artık iOS ve Android uygulamaları ile de ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, kişisel gelişim, pazarlama, liderlik, finans, yönetim, uygulama geliştirme, İngilizce, üniversiteye hazırlık ve daha birçok farklı alanda eğitimlerin bulunduğu Turkcell Akademi’nin mobil uygulaması yayınlandı. Android ve iOS telefon sahipleri uygulama mağazalarından Turkcell Akademi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirler.

Turkcell Akademi uygulamasında aradığınız eğitimlere yeni veya popüler eğitimler arasından, eğitim kategorilerinden, arama veya filtre özelliklerini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Turkcell Akademi uygulaması ile eğitimleri kolayca izlemeye başlayabileceğiniz gibi dilerseniz "izleyeceklerim" listenize ekleyerek daha sonra da kolayca ulaşıp izleyebilirsiniz. Uygulamadaki "eğitimlerim" bölümünden izleyeceklerim listenizi, devam eden ve tamamlanan eğitimlerinizi görebilirsiniz. Haberler bölümünden Turkcell Akademi ile ilgili duyuru ve gelişmeleri takip edebilir, yardım menüsünden de uygulama ile ilgili bilgilere ve sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.

iOS uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Android uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.