Kurumsal Siteye Git

Turkcell Global Bilgi Dünyanın En İyi Üç Çağrı Merkezi Arasında

​​Yüzde 100 Turkcell iştiraki Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un “2009 Top Ranking Performers” değerlendirmesinde "Dünya Üçüncüsü" seçildi..


DUYURU
Yüzde 100 Turkcell iştiraki Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un “2009 Top Ranking Performers” değerlendirmesinde "Dünya Üçüncüsü" seçildi..

Yüzde 45 pazar payıyla Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Global Bilgi, 4–6 Kasım tarihlerinde Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenen “2009 Top Ranking Performers” organizasyonunda dünyanın en iyi üç çağrı merkezinden biri oldu.

Haziran ayında gerçekleştirilen “Kıta Finalleri”nde; Ortadoğu, Avrupa ve Afrika’yı kapsayan EMEA Bölgesi’nin “En İyi Çağrı Merkezi” seçilen Turkcell Global Bilgi, Las Vegas’ta gerçekleştirilen dünya finali “2009 Top Ranking Performers”a EMEA bölgesini temsilen katılmaya hak kazanmıştı. Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olarak görülen ve her yıl binin üzerinde firmanın katıldığı yarışmada Global Bilgi, kategorisindeki güçlü rakipleri geride bıraktı.