Kurumsal Siteye Git

Türkiye’de bir ilk: Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play’de uygulama satın alma dönemi başladı!

​Turkcell’liler artık Google Play’de tüm uygulama, oyun ve oyun içi kredilerini tek tıkla kolay ve güvenli satın alıyor. Turkcell’lilere özel bu olanak sayesinde ödeme, kredi kartı bilgileri girilmeden, faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor. Tüm Android cihazlarda kullanılabilen Turkcell Mobil Ödeme Servisi’nden, hem faturalı hem de ön ödemeli hatta sahip Turkcell’liler faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, Türkiye’de ilk kez Google Play’de kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor.


Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play’de tek seferde 100 TL’ye kadar işlem yapmak mümkün. Global Ödeme Hizmetleri'nin (GÖHAŞ) sunduğu bu servisi kullanmak isteyen bireysel Turkcell abonelerinin hatlarının mobil ödemeye açık olması yeterli.

  • Faturanıza yansıttığınız veya TL bakiyenizden düşerek yaptığınız işlemlerde ek vergi vb. tutarlara tabi olmazsınız.
  • Bu hizmetten tüm Turkcell’li aboneler yararlanabilir.
  • Bu hizmeti kullanabilmek için hattın Turkcell Mobil Ödeme’ye açık olması gerekmektedir. Bireysel aboneler MOBİL ÖDEME AÇ yazıp 2222’ye göndererek, kurumsal aboneler şirket temsilcilerine bildirerek hatlarını Turkcell Mobil Ödeme’ye açtırabilirler.
  • Fatura ödeme düzenliliği ve son 6 aylık ortalama fatura tutarına göre abone bazında limitler 50 TL ile 200 TL arasında degişebilir. Google Play Store’da tek seferde yapılabilecek işlem limiti 100 TL'dir.
  • Ön ödemeli hatlar için aylık toplam işlem limiti 360 TL, faturalı hatlar için ise fatura dönemi için 200 TL'dir.
  • Aboneler MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilgisini öğrenebilirler.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

*Google, Google Play ve Android, Google Inc. kuruluşunun ticari markalarıdır.