Kurumsal Siteye Git

İzin Politikası

İzin Politikası


DUYURU

İzin metnine onay vermenizle birlikte Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Grup Şirketleri nezdinde yer alan kişisel verileriniz, size uygun kampanya, indirim, promosyon, teklif, fayda gibi hususlardan haberdar edilmeniz, bunlara ilişkin sizinle iletişime geçilmesi; etkinlikler ve ekonomik avantajlardan yararlanma gibi olanaklar sağlanması; size özel ödül, çekiliş, yarışma için kullanılması; beğendiğiniz, tekrar erişmek isteyebileceğiniz, hatırlatılmasından memnuniyet duyabileceğiniz içeriklerin iletilmesi; iş ortaklarımız ile birlikte sağladığımız ürün ve hizmetlerin tanıtılması gibi hususlarda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve tarafınıza uygun tekliflerin sunulabilmesi için söz konusu şirketler tarafından işlenebilecek, doğrudan veya dolaylı olarak Turkcell ile işbirliği yapan yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortakları, Turkcell grup şirketleri veya sosyal paylaşım siteleri ile paylaşılabilecek ve ayrıca tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilebilecektir. 

Vermiş olduğunuz izin aşağıda "Ticari Elektronik İletişim İzni Alınan Grup Şirketleri" başlığı altında belirtilen tüm grup şirketlerinin her biri adına ticari elektronik ileti gönderilmesini (Ticari Elektronik İletişim İzni) ve aşağıda "Veri İşleme İzni Alınan Grup Şirketleri" başlığı altında belirtilen grup şirketleri adına kişisel verilerinizin işlenip paylaşılmasını (Veri İşleme İzni) kapsamaktadır. İletişim bilgileriniz dışındaki kişisel verilerinizin politikada belirtilen amaçlarla kullanılmasını istemiyorsanız, ticari elektronik iletişim izninizi ve veri izninizi aşağıdaki bilgiler doğrultusunda iptal edebilirsiniz.

Veri İşleme İzni Alınan Grup Şirketleri ve İzin İptal Seçeneği:

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. izin iptali için IPTAL IZIN yazarak 3557'ye SMS gönderilir.

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. veri işleme izin iptali için VERI ISLEME IZIN IPTAL SUPERONLINE, veri paylaşım izin iptali için VERI PAYLASIM IZIN IPTAL SUPERONLINE yazarak 2220'ye SMS gönderilir.

Lifecell Müzik Yayın ve İletişim A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL FIZY yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL TVPLUS yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL LIFEBOX yazarak 2200'a SMS gönderilir.

BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL BIP yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Tüm Grup Şirketleri adına toplu olarak Veri izni iptali için 532 aranarak Turkcell Müşteri Hizmetlerinden hizmet alınır.

Ticari Elektronik İletişim İzni Alınan Grup Şirketleri ve İzin İptal Seçeneği:

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL SUPERONLINE yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TURKTELL yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Global Bilgi Pazarlama Danışmanlık ve Çağrı Servisi Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL GLOBAL yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Turkcell Finansman A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL FINANSMAN  yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TOHAS yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Turkcell Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL SIGORTA yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Turkcell Teknoloji Araştırma ve Geliştirme A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL TEKNOLOJI yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL SATIS yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Turkcell Enerji Çözümleri ve Elektrik Satış Ticaret A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL ENERJI yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Lifecell Müzik Yayın ve İletişim A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL FIZY yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TVPLUS yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL LIFEBOX yazarak 2200'a SMS gönderilir.

BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL BIP yazarak 2200'a SMS gönderilir.

Lifecell Dijital Servisler ve Çözümler A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL LIFECELLDIJITAL yazarak 2200'a SMS gönderilir.


Tüm Grup Şirketleri adına toplu olarak Ticari Elektronik İletişim izni iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL GRUP yazarak 2200'a SMS gönderilir.