Kurumsal Siteye Git

Yasal Takipteki Abonelerimizin Kısmı Ödeme Yapabilmesi Hkk

​Yasal Takipteki Abonelerimizin Kısmı Ödeme Yapabilmesi Bilgilendirmesi


DUYURU

Kredi Kartı ile Kısmi Ödeme

  • Ödenmemiş fatura/faturaları nedeniyle yasal takip başlatılan müşterilerimiz Vera , İngenico ve Hugin ( Verifone ) marka cihazlardan takip numarası belirterek kredi kartı ile bayilerimizden kısmî ödeme yapabileceklerdir. 
Bilgi
  • Yasal takip dosyalarına takip no ile kısmi ödeme, kredi kartı ya da banka kartı ile alınabilecektir. Kısmi ödeme Vera , Ingenico ve Hugin ( Verifone )  marka cihazlardan yapılacaktr. Bu cihazlar dışındaki cihazlardan kısmi ödeme işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
  • Cihazlardan kısmi ödemenin nasıl alınabileceğine ilişkin görselleri ekte görebilirsiniz. Nakit olarak kısmi ödeme yapmak isteyen müşterilere, yalnızca banka kartı ya da kredi kartı ile kısmi ödeme yapılabileceği bilgisi verilmelidir.
Müşteri Faydası
  • Müşterilere istedikleri tutarda yasal takip dosyası bazlı kısmi ödeme yapabilmelerini sağlayan bir uygulamadır ve müşteriye ödeme kolaylığı sağlar.
Ücretlendirme
  • Kısmi ödeme için işlem ücreti bulunmamaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular
1- Kısmi ödeme sadece takip numarası ile mi yapılabilir?

Kısmi ödeme, takip no ve GSM no ile yapılabilmektedir. GSM ile yapılan ödemelerde dikkat edilmesi gereken husus müşterinin birden fazla takibi varsa, en eski tarihli fatura hangi takibe ait ise, ödeme o takibe yansır. TCKN ile ise kısmi ödeme alınamamaktadır.

2- Kısmi ödemeden her müşteri yararlanabilir mi?

Yasal takip borcu olan tüm müşteriler bayilerimizden kısmi ödeme yapabilirler. Kısmi ödemeler sadece Vera , Ingenico ve Hugin (Verifone ) marka cihazlardan alınabilecektir.