Kurumsal Siteye Git

Sanal Mobil Şebeke Operatörü

​Sanal Mobil Operatörlük iş modeli mobil iletişim pazarında oyuncuların bir mobil iletişim operatöründen toptan fiyatla hizmet alıp kendi müşterilerine perakende fiyatlarla mobil iletişim hizmetleri satmasına dayanır​

Sanal Mobil Operatörlük iş modeli mobil iletişim pazarında oyuncuların bir mobil iletişim operatöründen toptan fiyatla hizmet alıp kendi müşterilerine perakende fiyatlarla mobil iletişim hizmetleri satmasına dayanır.

Güçlü bir markanız, etkin bir dağıtım ağınız ve mobil iletişim sektöründe abone kazanımı ve temel hizmetler için yaratıcı bir iş fikriniz varsa Turkcell size Sanal Mobil Operatörlük modeli ile mobil iletişim sektörüne adım atmanızı sağlıyor. Üstelik mobil iletişim şebekesi için altyapı ve baz istasyonu yatırımı yapmadan kapsama alanı ve görüşme kalitesiyle bilinen Turkcell şebekesini kullanabilirsiniz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan gerekli lisans ve izinleri alarak, güvenilir Turkcell şebekesi üzerinde kendi markanızla mobil iletişim hizmetleri sunabilirsiniz.

Turkcell olarak mobil iletişim pazarının yapısını ve dinamiklerini iyi kavramış, hedeflediği abone grubunun talep ve beklentilerine doğru cevap verebilecek bir anlayış ve iş planıyla bu alana girecek sanal mobil operatörlerin hem pazara hem de tüketiciye değer katacağını düşünüyoruz.


Bu yüzden bizimle birlikte çalışacak sanal mobil operatörlere destek olmayı, müşteri ilişkisi çerçevesinde mobil telekomünikasyon pazarına ilişkin bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmayı amaçlıyoruz.

Böylece, kaliteli Turkcell şebekesinden yararlanacak Sanal Mobil Operatör'lerin başarısına katkıda bulunmak için sektör bilgimizle kendilerine destek olacağız.


İletişim

Sanal Mobil Operatörlüğe ilişkin sorularınızı ve ön görüşme taleplerinizi mvno@turkcell.com.tr üzerinden iletebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

Üstün Ses Kalitesi

​​​Üstün ses kalitesi ile müşterilerimizin görüşmelerini gerçekleştirebilmesi için altyapımızda farklı telefon modellerine uygun teknolojinin sunduğu en son teknikleri kullanırız​.

Devamı

İştiraklerimiz ve Bağlı Ortaklıklarımız

Turkcell, yurt içi ve yurt dışı iştirakleri ve bağlı ortaklıkları ile geniş bir coğrafyada iletişim faaliyetlerini sürdürüyor.​​​​

Devamı

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon ve Misyonumuz

Devamı

Logolarımız

Turkcell ​logolarını aşağıda bulabilirsiniz.​

Devamı

Kurumsal Yönetim

Şirket'in iş ilişkileri, Şirket'in pay sahiplerini temsil eden ve pay sahiplerine karşı sorumlu olan Yönetim Kurulu'nun talimatı altında yönetilir.​

Devamı

İş Sürekliliği Politikası

​Afet veya acil durumlara karşı hazırlıklı olmak için çalışıyoruz.

Devamı

Kalite Politikası

​Süreçlerimizi sürekli iyileştiriyor ve etkin bir kalite yönetim sistemi uyguluyoruz.

Devamı

Yönetim Takımı

Turkcell üst yönetimine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.​

Devamı

Müşteri Memnuniyet Politikası

​​​Müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.​

Devamı

Turkcell İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Politikası

​Turkcell değerlerimizin ve İK uygulamalarımızın temelinde, insana, dolayısıyla çalışanlarımıza verdiğimiz değer yer alır.

Devamı