Kurumsal Siteye Git

Üstün Ses Kalitesi

​​​Üstün ses kalitesi ile müşterilerimizin görüşmelerini gerçekleştirebilmesi için altyapımızda farklı telefon modellerine uygun teknolojinin sunduğu en son teknikleri kullanırız​.
  • Üstün ses kalitesi ile müşterilerimizin görüşmelerini gerçekleştirebilmesi için altyapımızda farklı telefon modellerine uygun teknolojinin sunduğu en son teknikleri kullanırız.
  • Bağlantı sayısı, başarılı bir altyapının en önemli göstergelerindendir. Turkcell olarak, sürekli büyüyen ve yenilenen altyapımızla ve özenle gerçekleştirdiğimiz mühendislik çalışmaları ile müşterilerimizin sorunsuz bağlantı kurmalarına büyük önem veririz.
  • Şebeke yoğunluğuna rağmen maksimum servis verilebilmesi, mobil iletişimde bir başka kalite değerlendirme kriteridir. Turkcell olarak Türkiye ortalamasında, şebeke boyutlandırılmasında GSM uluslararası standartlarda kabul gören %2 GoS (Grade of Service) yoğunluk oranından çok daha düşük bir değerle, müşterilerimize kaliteli servis sağlıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.
  • Tüm bunların yanında %99.17 nüfus kapsama oranı ve yaklaşık 30.500 baz istasyonu ile abonelerimizin istedikleri zaman tüm Turkcell hizmetlerine erişimlerini sağlıyoruz.

BENZER İÇERİKLER

İştiraklerimiz ve Bağlı Ortaklıklarımız

Turkcell, yurt içi ve yurt dışı iştirakleri ve bağlı ortaklıkları ile geniş bir coğrafyada iletişim faaliyetlerini sürdürüyor.​​​​

Devamı

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon ve Misyonumuz

Devamı

Logolarımız

Turkcell ​logolarını aşağıda bulabilirsiniz.​

Devamı

Kurumsal Yönetim

Şirket'in iş ilişkileri, Şirket'in pay sahiplerini temsil eden ve pay sahiplerine karşı sorumlu olan Yönetim Kurulu'nun talimatı altında yönetilir.​

Devamı

İş Sürekliliği Politikası

​Afet veya acil durumlara karşı hazırlıklı olmak için çalışıyoruz.

Devamı

Kalite Politikası

​Süreçlerimizi sürekli iyileştiriyor ve etkin bir kalite yönetim sistemi uyguluyoruz.

Devamı

Yönetim Takımı

Turkcell üst yönetimine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.​

Devamı

Sanal Mobil Şebeke Operatörü

​Sanal Mobil Operatörlük iş modeli mobil iletişim pazarında oyuncuların bir mobil iletişim operatöründen toptan fiyatla hizmet alıp kendi müşterilerine perakende fiyatlarla mobil iletişim hizmetleri satmasına dayanır​

Devamı

Müşteri Memnuniyet Politikası

​​​Müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.​

Devamı

Turkcell İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Politikası

​Turkcell değerlerimizin ve İK uygulamalarımızın temelinde, insana, dolayısıyla çalışanlarımıza verdiğimiz değer yer alır.

Devamı