Kurumsal Siteye Git

Çevre

Faaliyetlerimizde değer zincirimiz boyunca çevreyi dikkate alarak, temiz teknolojileri kullanarak ve döngüsel ekonomi bilincini geliştirerek ekolojik çevrenin korunması için yeni ürünler ve projeler gerçekleştiriyoruz.​

Teknolojik Atıkları "Eğitime Dönüştür"

 
Eğitime Dönüştür projesi kapsamında Turkcell mağazalarına yerleştirilen kutularda toplanan elektronik atıklar, bu ürünlerin toplanması ve geri dönüştürülmesi alanında yetkili olan Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından geri dönüşüme gönderiliyor. Geri dönüşümden elde edilen gelirin tamamı da çocuklarımızın eğitiminde kullanılmak üzere Eylül 2020’ye kadar Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) bağışlanıyordu, Eylül 2020’den sonra bu gelir pandemi nedeniyle vefat eden sağlık kahramanlarımızın çocuklarına burs olarak bağışlanıyor. Daha detaylı bilgi için   tıklayınız.


BENZER İÇERİKLER

Göçmenler

Teknoloji sayesinde başka bir ülkede yaşama uyum sağlamak kolaylaşıyor veya bilgiye erişimde engeller ortadan kalkıyor.

Devamı

Kadınlar

​Kadınların bilgiye eşit erişim olanaklarına sahip olması için projeler geliştiriyor, onların toplumsal hayatta eşit bir şekilde yer almaları için çözümler sunuyoruz.​

Devamı

Engel Tanımayanlar

Turkcell Ailesi olarak ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimi için toplumun her kesiminin fırsat eşitliğine sahip olmasını önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için somut adımlar atıyoruz. Bu vizyon doğrultusunda, engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve onları hayatın içine daha fazla katmak için “Engel Tanımayanlar” çatısı altında birçok farklı alanda çözümler sunuyoruz. 

Devamı

Çocuklar ve Gençler

​Çocukların online dünyada tüketici değil üretici olmalarını sağlamak üzere yetkinliklerini artıracak projeler hayata geçirirken onların yeni giriş yaptıkları bu dünyada güvenli, değerli, etkin ve farkında zaman geçirmeleri için çalışıyoruz.

Devamı

Kurumsal Paydaş İlişkileri

Kurumsal Paydaş İlişkileri

Devamı

Afetle Mücadele

​afetle mücadele

Devamı

Tecrübeliler (Orta Yaş ve Üstü)

Türkiye’nin Turkcell’i olarak teknoloji alanında verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra, sosyal fayda sağlayan projeleri de destekleyerek topluma hizmet etmek amacıyla kurulduğumuz günden bu yana tüm sosyal sorumluluk projelerimizin odağına teknolojinin fırsat eşitleyici gücünü koyarak herkesin bilgiye erişimde eşit olanaklara sahip olmasını hedefleyen projeleri hayata geçiriyoruz.

Devamı