Kurumsal Siteye Git

Teknoloji

Teknoloji alanındaki liderliğim​izi, bu alanda düzenlenen etkinliklere verdiğimiz destekle sürdürüyoruz.


GSMA 2019Dünya çapında gerçekleştirilen en önemli Teknoloji Fuarı’nda, sektöründe lider bir marka olarak dünya devleriyle aynı platformda yerimizi aldık.

GSMA 2019 videosu için tıklayınız.

İşTurkcell Teknoloji Buluşmaları1000’i aşkın kişinin katılımıyla tüm etkinlik platformlarından ve görselliğinden ayrışan bir buluşma ile paydaşlarımızla teknolojinin geleceğine yön vermeyi sürdürüyoruz. 

TeknofestDünyanın en geniş katılımlı Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Teknofest’in 2019 yılından beri paydaşlarından biriyiz.

Teknofest videosu için tıklayınız.

 

Teknoloji ZirvesiGeleceği şekillendiren robotik, yapay zekâ, nesnelerin interneti ve dijitalleşme gibi pek çok konuda konuşmacıların sahne aldığı dev etkinliğe, binlerce müşteri firmamızdan on binlerce paydaşımız katılıyor.

Teknoloji Zirvesi videosu için tıklayınız.

 

Trabzon Akyazı Stadyumu 5G Canlı YayınıTrabzonspor’la yaptığımız iş birliği kapsamında Akyazı Stadyumu’nda 5G özelinde çalışmalar gerçekleştiriyor ve ülkemizde 5G alanındaki ilkleri burada hayata geçiriyoruz.

BENZER İÇERİKLER

Kültür-Sanat

Kültür-sanat faaliyetlerini, Türkiye'nin en önemli sosyal değerlerinden biri olarak görüyoruz​.

Devamı

Spor

2002 yılından bu yana Türkiye’de sporun en büyük destekçisi olarak TURKSPORU’nu her alanda destekliyoruz.

Devamı

Mekân İş Birlikleri ve Diğer Etkinlikler

Sağlık, çevre, enerji, ekonomi, pazarlama ve bilişim gibi birçok alandaki projeleri destekleyerek ülkemize katkımızı her alanda sürdürüyoruz.

Devamı

Sponsorluk Talep Formu

​Sponsorluk taleplerini sağlıklı şekilde yönetebilmek amacı ile başvuruları sadece online olarak, bu form üzerinden kabul ediyoruz.​

Devamı