Kurumsal Siteye Git

Güvenlik Ürünleri

​Müşteri trafiğinde oluşabilecek saldırılara yönelik siber olayları izleyen, müşterilere bildiren, olası tehditleri müşteriye ulaşmadan etkisiz hale getiren güvenlik hizmetleri sunarız.

Turkcell Superonline, müşteri trafiğinde oluşabilecek saldırılara yönelik siber olayları izleyen, müşterilere bildiren, olası tehditleri müşteriye ulaşmadan etkisiz hale getiren güvenlik hizmetleri sağlamaktadır.

Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC-Security Operation Center)
Turkcell Güvenlik Operasyon Merkezi, siber olayları izlemek ve log yönetimi ihtiyaçlarını servis olarak almak isteyen müşteriler için hızlı tehdit tespiti ve müşteri bilgilendirmesi yaparak müşterinin güvenlik olaylarını tanımlamasını ve uygun karşılık eylemlerini almasını sağlamaktadır.

DDOS Atak Önleme Servisi
DDOS Atak Önleme servisi; müşterilerin internet trafiğine yönelen olası saldırı tehditlerini, müşteri ağına ulaşmadan etkisiz hale getirmektedir.
Servis; koruma hizmetinin verilmesi, saldırının sezilmesi, trafiğin temizleme sistemine yönlendirilmesi ve temizlenmiş trafiğin yeniden müşteriye yönlendirilmesini kapsamaktadır.

Firewall
Firewall, belirli kurallar çerçevesinde yerel ağa gelen ve giden trafiği kontrol etmekle görevli ağ güvenlik sistemleridir.

IPS
Turkcell IPS servisi, ağdaki kötü niyetli bağlantıları ve hareketleri tespit eden, loglayan ve engelleyen bir saldırı önleme sistemidir.

Filtreleme Hizmeti
İşletmecilerin son kullanıcılarına internet hizmeti sunarken, ilgili regülatif kurumlar tarafından belirlenmiş URL/IP/Domain/VPN'lere erişimi engelleme ve interneti gerekli filtrelerden geçirerek kullanıcılarına sunma gereksinimlerini karşılayabilmek için filtreleme hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz bu hizmet ile ilave bir yatırıma gerek olmaksızın, regülatif olarak yükümlü oldukları sorumluluklarını yerine getirebilirler.

Yük Dengeleme
Turkcell Superonline, Yük Dengeleme hizmeti ile sunuculara gelen trafiğin doğru şekilde dağıtılması hizmetini sunmaktadır. 

BENZER İÇERİKLER

Barındırma, Veri Merkezi Hizmetleri ve Yerel Ağ Erişimi

​Türkiye’de faaliyet göstermek isteyen ulusal ve uluslararası operatörlere yerel ağ erişimi, barındırma ve veri merkezi hizmetleri sunarız.

Devamı

Kapasite Hizmetleri

​DWDM kapasite servisleri uçtan uca ve korumalı devre ara bağlantıları ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Kafkaslar ve Türki Cumhuriyetlere hizmet vermekteyiz. 

Devamı

Toptan Fiber Veri Akış Erişimi Hizmeti

​Yaklaşık olarak 4 milyon hane erişim büyüklüğe ulaşan sabit internet altyapımız ile 24 ilde ulusal operatörlere Toptan Seviyede Fiber VAE Erişim Hizmeti sunarız.

Devamı

IP Hizmetleri

​Global Tier-1 IP sağlayıcılar ile birlikte Türkiye veri merkezlerinde sunmuş olduğumuz Turkcell Internet servisi ile müşterilerimize yüksek kaliteli ve düşük gecikmeli internet hizmeti sunmaktayız. 

Devamı

Yönetilebilir Network Hizmetleri

​Tüm proje yaşam döngümüzdeki kurulum, konfigürasyon, izleme, yönetim, bakım hizmetleri ve uzaktan bağlantı servislerini de kapsayan içerikler sunarız. 

Devamı

Ethernet Hizmetleri

​Kendi fiber altyapımızda uçtan uca, yönetilebilir ve korumalı çözümler ile müşteri ihtiyacına göre özelleşmiş bağlantı çözümleri sunarız.

Devamı