Kurumsal Siteye Git

Kapasite Hizmetleri

​DWDM kapasite servisleri uçtan uca ve korumalı devre ara bağlantıları ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Kafkaslar ve Türki Cumhuriyetlere hizmet vermekteyiz. 

Turkcell Superonline’ın DWDM kapasite servisleri uçtan uca ve korumalı devre ara bağlantıları ile Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Kafkaslar ve Türki Cumhuriyetlere hizmet vermektedir.
100G otomatik ve hızlı anahtarlama teknolojileri üzerinden hizmet verdiğimiz servis ürün kataloğumuz aşağıdaki servisleri kapsamaktadır:

  • 1 Gbps’den 100 Gbps’ye kadar DWDM üzerinden korumalı dalga boyu servisleri
  • 1G, 10G, 100G
  • Müşteri ihtiyacına göre korumalı ya da korumasız network dizaynı
  • Düşük gecikme ve düşük paket kaybı ile erişim
  • Dedike kapasite hizmeti
  • SLA-Hizmet taahhüt sözleşmeleri ile garanti altına alınmış servis seviyeleri
  • 7x24 aktif devre izleme
Turkcell Superonline, kendi altyapısıyla sağladığı 5 adet Avrupa sınır geçişi ile birlikte, birçok koruma ve yedeklilik senaryosuyla, ilgili devreleri önemli Avrupa şehirlerine bağımsız rotalardan sağlayabilmektedir. Yine kendi altyapısı ile sağladığı 6 adet doğu sınır geçişi ile de Ortadoğu, Arap Yarımadası, Türki Cumhuriyetler ve Kafkasya’ya servisler verebilmektedir.

Bu hizmet ile müşterilerine, Kiralık Devre servisi sunmaktadır.

BENZER İÇERİKLER

Barındırma, Veri Merkezi Hizmetleri ve Yerel Ağ Erişimi

​Türkiye’de faaliyet göstermek isteyen ulusal ve uluslararası operatörlere yerel ağ erişimi, barındırma ve veri merkezi hizmetleri sunarız.

Devamı

Toptan Fiber Veri Akış Erişimi Hizmeti

​Yaklaşık olarak 4 milyon hane erişim büyüklüğe ulaşan sabit internet altyapımız ile 24 ilde ulusal operatörlere Toptan Seviyede Fiber VAE Erişim Hizmeti sunarız.

Devamı

IP Hizmetleri

​Global Tier-1 IP sağlayıcılar ile birlikte Türkiye veri merkezlerinde sunmuş olduğumuz Turkcell Internet servisi ile müşterilerimize yüksek kaliteli ve düşük gecikmeli internet hizmeti sunmaktayız. 

Devamı

Yönetilebilir Network Hizmetleri

​Tüm proje yaşam döngümüzdeki kurulum, konfigürasyon, izleme, yönetim, bakım hizmetleri ve uzaktan bağlantı servislerini de kapsayan içerikler sunarız. 

Devamı

Ethernet Hizmetleri

​Kendi fiber altyapımızda uçtan uca, yönetilebilir ve korumalı çözümler ile müşteri ihtiyacına göre özelleşmiş bağlantı çözümleri sunarız.

Devamı

Güvenlik Ürünleri

​Müşteri trafiğinde oluşabilecek saldırılara yönelik siber olayları izleyen, müşterilere bildiren, olası tehditleri müşteriye ulaşmadan etkisiz hale getiren güvenlik hizmetleri sunarız.

Devamı